Hodinky Marc Jacobs

Za značku tohoto ambiciózního Američana, který rok co rok přesně předpoví, co ženy budou chtít v následující módní sezóně nosit, stojí především obrovská míra jeho talentu. Již za studií Marc Jacobs vybočoval z řady svou originalitou, pracovitostí a nevšedním citem pro detail. Jeho oblečení, kabelky i hodinky se tak staly součástí garderóby žen, které přesně ví, co chtějí a neočekávají při svém přísném výběru těch nejtrendovějších kousků žádné kompromisy.

Hodinky Marc Jacobs se zaměřují především na ženy a jde to vidět v každém jejich detailu. Milujete-li hravost, nápaditost a svěžest, které vás uceleně nenechají zapadnout do davu, vyberte si jednu z kolekcí rodilého New Yorčana a dodejte své osobnosti pocit sebevědomí a luxusu, jenž je navrhován pro manhattanské ženy. Dámské hodinky Marc Jacobs spojuje řada luxusních detailů stejně, jako univerzální provedení, se kterým zazáříte na večerním banketu stejně, jako na pohodovém popovídání s přáteli. Neodolatelný model z kolekce Henry Dots dá každému obdivovateli ihned vědět, od kterého tvůrce pochází. Místo číslis zde naleznete písmena, která tvoří nápis – By Marc Jacobs. Nápaditý ciferník je doplněn růžovými ručičkami a celý přístroj je vyroben z populárního růžového zlata. Módní hodinky Marc Jacobs si zamilujete a jednoduše je nebudete chtít sundat z ruky. Nevšední retro model MBM1352 je charakteristický úzkým páskem, který dá možnost vyniknout vašemu zápěstí společně s větším, klasicky zpracovaným ciferníkem. Proti okolním vlivům hodinky chrání ušlechtilé a vytrvalé materiály, zároveň také vyšší stupeň voděodolnosti.

Marc Jacobs rozvíjí i jednotlivé pánské kolekce. Jeho modely oplývají svěžestí, ale také oblíbeným sportovně-technickým lookem. Pánské hodinky Marc Jacobs kladou důraz na osobitost, která padne každému sebevědomému muži, které holduje módě.

Máte vybráno 15 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Marc Jacobs  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě probíhá mega výprodej! Více zde

Právě probíhá mega výprodej! Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up