Hodinky Marc Ecko

Hodinky Marc Ecko svým vzhledem jednoznačně volají po pozornosti! Je evidentní, že když se „roztrhl pytel“ se zirkony, Marc Ecko k němu doběhl první, a s největší taškou. Jen tak si můžeme vysvětlit bohatost osázení většiny jeho modelů. Kdo by podle toho odhadl, že tento ambiciózní mladý návrhář započal svou životní dráhu v garáži v New Jersey? A zanedlouho založil módní značku Ecko Unlimited, která zfanatizovala milovníky hip-hopu po celém světě? Především oni začali zuřivě zkupovat všechny jeho originální kousky, do kterých vnesl svůj temperament, nekonvenčnost a smysl pro detail.

Tuto přeslavnou módní značku poznáte podle siluety nosorožce bezpečně uzavřeného v elipsovitém ohradníku. Ten údajně provázel talentovaného Marca již od dětství (předpokládáme, že jen v jeho myšlenkách), tak jeho podobiznu vtiskl svým výrobkům, čímž je na první pohled odlišil od konkurence. A jak lépe zakončit tuto pohádku o tom, jak se z chudého chlapce stal bohatýr, než ještě jedním happyendem? Marc Ecko nezůstal věrný nosorožcům jen ve své mysli, ale aktivně se angažuje i při záchraně celosvětové populace tohoto druhu. „A žili šťastně až do smrti…“

Pokud patříte k ženám, v jejichž genech se najde i malý kousek straky (tím narážíme pouze na vaší touhu po blyštivých věcech), dámské hodinky Marc Ecko vás jistě plně uspokojí.  Jejich okázalost skutečně nikdo nepřehlédne. Výrazné barvy a luxusní zdobení ihned prozradí, která módní ikona se pod nimi podepsala. Ženy libující si ve flirtování a strhávání pozornosti na svou osobu na ně zajisté nedají dopustit.

Buďte sexy na každém divokém večírku a ukažte, že máte vyhraněný vkus! Módní hodinky Marc Ecko E10038M3 z kolekce The Rollie oplývají pestrostí a luxusem díky bohatému zirkonovému lemu kolem ciferníku i v kruhu pod ručičkami. A aby bylo i neznalcům jasné, kde mohou sehnat hodinky, které vám tak sluší, retro nápis se jménem tvůrce nikdo přehlédne. V jejich útrobách najdete kvalitní quartzový strojek, který je ochraňován odolným ocelovým pouzdrem. Kožený řemínek z jakostní kůže, v tradiční černé nebo osobité fialové barvě, jejich noblesu jen umocní. Hodinky Marc Ecko jsou spíše určeny milovnicím módy než prakticky založeným ženám.

Náramkové hodinky Marc Ecko mají reprezentovat převážně mladou generaci, která se nevšedně obléká a svůj styl oblékání ráda přesune (pomyslně) ze „zaplivaného“ motelu do luxusního hotelu. Dopřát mladým lidem život na trochu vyšší úrovni se snaží tento úspěšný americký businessman každým svým návrhem. I vy můžete brzy patřit k nejbohatším lidem módního průmyslu, kteří ještě nedosáhli 40 let. Nepřestaňte o tom snít...

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Marc Ecko  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Black Friday až s 75% slevami je tady! Více ZDE

Black Friday až s 75% slevami je tady! – Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up