Hodinky Ingersoll

Ingersoll je americká značka hodinek, kterou založili dva bratři. Jejich původním kasovním trhákem jsou kapesní hodinky Dollar Watch, které stály pouze udanou hodnotu. To produktu zaručilo takový úspěch, že fabrika roste a bratři se tak brzy dostávají i k prvním náramkovým hodinkám. Popularitě napomáhají známé osobnosti této doby, které nosí výhradně hodinky Ingersoll a propagují je ve světě. Jmenujme prezidenta Roosevelta, Marka Twaina, Thomase A. Edisona nebo Gándhího. Průlomovým designem byl návrh přístroje se slavnou postavičkou Mickey Mouse, která trhá prodejní rekordy. Svou bohatou historii značka stále vkládá do novodobých kolekcí hodinek Ingersoll.

Každý muž, který nehledá kompromis, ale kvalitu bude na první příčky stavět právě pánské hodinky Ingersoll . Jsou navrhovány pro povahy, které obdivují sílu, drsnost a tvrdou práci po vzoru mužů z divokého západu, kteří tyto hodinky nosili mezi prvními. Trendový design ciferníku z ušlechtilého materiálu doplňují robustní pásky z velice kvalitní kůže. To hodinkám Ingersoll propůjčuje ojedinělý a rozpoznatelný tón ve světě hodinářského průmyslu.

I když tato značka původně navrhovala přístroje pouze pro muže, dámské hodinky Ingersoll jsou již dnes běžně na trhu. Vykazují jak glamour, tak vintage prvky, vybírat můžete z nepřeberného množství tvarů i pestrých barev. Hodinky dostávají do vínku ty nejlepší strojky, zároveň je každý přístroj přezkoušen před samotným puštěním do prodeje, což svědčí o vysokém zájmu o kvalitu. Univerzální model Ingersoll IN7213WH vás uchvátí propracovaným ciferníkem s řadou chronografů a také důmyslným, koženým páskem, který vám nedovolí zapadnout do davu. Voděodolnost 50 M umožňuje celodenní nošení, bez nutnosti hodinky odkládat při mytí rukou, zároveň jsou chráněny před mechanickým poškozením kvalitní ocelí a minerálním sklíčkem. Funkce duálního času, ukazatele data a stopky potvrzují, že i luxusní hodinky mohou mít ve výbavě řadu praktických dovedností.

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Ingersoll  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up