Hodinky Flik Flak

Značka Flik Flak představuje řadu hodinek pro děti, které patří k těm nejprodávanějším na celém světě. Tento člen slavné švýcarské továrny na hodinky, Swatch Group, vyvíjí již celá léta přístroje té nejvyšší kvality, které doplňují náročné dětské potřeby. Hlavní myšlenkou korporace je hravost a temperament, který designově vnáší do úchvatných dětských modelů. Značka se také jako první na světě uceleně zajímá o výuku času, která je dětem podána zábavnou formou. A pohlédnete-li do kterékoliv kolekce, hodinky Flik Flak vás o tom přesvědčí na první dojem.

Vývin hodinek Flik Flak podléhá přísným standardům. Každá součást hodinek je posuzována pro dlouhodobé nošení na citlivé dětské pokožce, s čímž výrobce operuje. Nemůže se proto stát, že byste se při pořízení tohoto modýlku museli obávat nechtěné alergické reakce. Pro vaše malé prvňáky nebylo učení času zábavnější, než ruku v ruce se svými oblíbenými hrdiny a pohádkovými postavičkami. K dětskému světu také bezprostředně patří hry. Dětské hodinky Flik Flak splňují předpoklad vysoké odolnosti proti zničení, kterému jsou přístroje vystaveny při každodenních hrách. Výrobce koresponduje téměř dokonale s dětskými smysly, je tak vždy o krok napřed. Rodiče se tak mohou spolehnout na značku, která požadavky dětí preferuje nad vším ostatním.

Hodinky Flik Flak se na českém trhu objevují prozatím zřídka, ale v nabídce našeho e-shopu je spolehlivě najdete. Darujte svému dítku jedinečný model a odvyprávějte příběh sourozenců Flika a Flak, kteří jsou zcela odlišní, ale mají veliký zájem právě o sekundy, hodiny a čas. Každému malému rošťákovi přiroste k srdci velký brácha Flik s cool zájmy, které mezi kluky frčí. Děvčátka zase ocení sestřičku Flak, která miluje poníky, jednorožce, tanec a popové písničky. V jednoduchosti jde o delší ručičku na ciferníku a sekundovku. I když se jedná o pohádkový příběh, cítíte už nyní vzrušení a zároveň nadšení vaší ratolesti při výuce času? S chutí do toho!

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Flik Flak  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up