Hodinky Fila

Fila je značka známá především mezi sportovci, na které se její sortiment přednostně zaměřuje. Proto jí také řada slavných sportovních tváří ráda dělá reklamu. Kdo by věřil, že její příběh se začal psát za jednou malou vitrínou? Konkrétně roku 1911, kdy si dva bratři otevřeli na severu Itálie skromný obchůdek s oblečením vhodným do hor (Alp). Jejich talentu si zanedlouho všimla korporace Fratelli Fila a z tohoto jednoho krámku vybudovala postupem času celosvětově uznávaný módní dům.

Nejprve se zaměřovala na spodní prádlo, potom i na ostatní módu pro muže, ženy a jejich děti. Kromě oblečení a doplňků se později vrhla i do výroby sportovního vybavení, z něhož nejpravděpodobněji se vám do rukou dostaly její světově uznávané kolečkové brusle.

Její kolekce bývají velmi často zastoupené zejména sportovními unisex modely, které padnou skutečně každému. Např. stříbrný model Fila FA1046-32 s nadstandardní vodotěsností 100 M.

Máte-li sebedivočejší adrenalinovou duši, sportovní hodinky Fila vám ji pomohou uspokojit – ve větru i dešti. Mají v sobě totiž to nejlepší, a navíc z vlastní výroby! Např. patentovaný měřič srdečního tepu (FILASMART) monitorující vaše zdraví při běhání, fitness i jiných sportovních aktivitách. Díky těmto náramkovým hodinkám se ještě snadněji namotivujete a přiblížíte se ke svým cvičebním cílům.

Aktivní ženy si zase mohou vybrat dámské hodinky Fila ve své oblíbené barvě. S jejich pomocí promění své sportovní oblečení v uvolněný volnočasový outfit a i každá procházka se pro vás stane radostí. Fila je tu pro ženy, které milují život v pohybu. Přesto má v nabídce i řadu klasických modelů vhodných do práce i za zábavou.

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Fila  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up