Hodinky Ferrari

Pokud kolem vás projede rudě zářící vůz značky Ferrari, málokdo odolá tomu, aby za přitažlivou linií tohoto sportovního automobilu neotočil hlavu a to ať se jedná o muže či ženu. Se stejnou grácií pak italská značka na trh přivádí top hodinky té nejvyšší kvality. Hodinky Ferrari do sebe kloubí jednoznačný sportovní nádech, doplněný o moderní design, díky kterému je můžete univerzálně využít. Logo, které se na každém ciferníku hrdě vyjímá, otevřeně prozradí váš názor na rychlou jízdu. Značka se zaměřuje přednostně na pány, ale v posledních letech naleznete i dámské hodinky Ferrari, které oslavují glamour styl a jsou proto vhodné pro ty nejnáročnější ženy.

Ve chvíli, kdy povyhrnete rukáv a odhalíte svůj skvěle padnoucí model hodinek, necháte všechny přítomné číst ve vaší osobnosti. Pánské hodinky Ferrari vyhovují silným a sebevědomým mužům, kteří ví co chtějí a zároveň na sebe rádi strhávají pozornost. Výrobce své modely ladí do dvou hlavních barech – černé a červené. Z toho lze jednoduše vyčíst, že značka má své věrné ovečky ráda pod jednou střechou a proto se nemůžete divit, že nositel hodinek Ferrari této značce propadl tělem i duší.

Sportovní hodinky Ferrari z kolekce Race Day jsou příkladem nedbalé elegance a sportovního šarmu v jednom kousku. Samozřejmostí je vysoká pečlivost při zpracování, proto ani tento voděodolný model nepostrádá ocelové pouzdro, minerální, vysoce odolné sklíčko, pohodlný silikonový řemínek a v neposlední řadě také oblíbené funkce jako chronograf, ukazatel data nebo alarm. S temperamentní červenou barvou nasadíte své osobnosti vysoké obrátky a prudce vybočíte z běžného průměru. Není divu, že hodinkám této značky propadla celá řada slavných osobností, mezi kterými nechybí Arnold Schwarzenegger, Hugh Grant nebo Usain Bolt. Pokud toužíte po univerzálnějším modelu, který padne ke všem outfitům, jsou zde pánské hodinky Ferrari 0870005. V jednoduchém černém provedením s jemným červeným prošitím na koženém pásku a zajímavě členěným ciferníkem nikdy nemůžete šlápnout vedle.

Máte vybráno 0 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Ferrari  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up