Hodinky Esprit

Americká značka Esprit vznikla roku 1968 v San Franciscu. I když zakladatelé prodávali první kusy oděvů zákazníkům přímo ze svého pojízdného karavanu, díky ambiciózním principům, které do své módy vnášeli, vybudovali během několika málo let módní korporaci, která široce zasahuje jak americký, tak evropský kontinent. A co se vybaví vám, při zmínce o stálici módního průmyslu? Kvalita materiálu, pohodlí při nošení a také proklientský přístup. To je filozofie, se kterou Esprit vstoupuje na trh s širokou škálou oblečení, obuvi a také doplňků, mezi které rozhodně patří i hodinky.

Hodinky Esprit nosí lidé, kteří s posláním společnosti souhlasí a budou rádi oceněni za to, že si značky na jejich zápěstí někdo povšimne. Esprit je známá svou sociální intervencí, o které ví celý svět. Zajímá se o nevyléčitelné choroby, osoby v nouzi a také ekologii. Empatii pro tyto hodnoty bude očekávat také od svých nositelů. Těm budou odměnou za věrnost skutečně kvalitní hodinky, které poskytnou maximální uživatelský komfort, navíc na vás zazáří jako šperk.

Muži ve výběru hodinek upřednostňují kvalitní zpracování a určitou praktičnost. Modely této značky jsou vhodné pro ctižádostivé muže, kteří mají rádi módu. Pánské hodinky Esprit jsou poháněny japonskými nebo švýcarskými strojky, což zaručuje přesný chod.Těla jednotlivých přístrojů jsou zhotovena z ušlechtilé oceli. I když jsou hodinky určeny pro každodenní pracovní život, na oblíbené funkce, kterými mohou být stopky, datumovka, podsvícení nebo alarm rozhodně nezapomínají.

Moderní ženy svá zápěstí rády ozdobí krásným šperkem, pokud si při hlubším prozkoumání povšimnete, že se jedná o hodinky, s nejvyšší pravděpodobností se jedná o dámské hodinky Esprit. Příkladem může být model z kolekce E-motion ES101712002 nebo také celostně zlatý prototyp EL101232S07 ze série Collection. S hodinkami Esprit zazáříte na všech důležitých společenských událostech.

Máte vybráno 3 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Esprit  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

TOP valentýnské dárky za akční ceny. Více zde

TOP valentýnské dárky za akční ceny. Více zde

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up