Hodinky Dolce & Gabbana

Pokud pohlédnete na hodinky Dolce & Gabbana, jejich typickým znakem je dobře viditelné logo a to doslova na hony daleko. Důvod je jednoduchý, ten kdo nosí tyto hodinky chce, aby každý dobře věděl o tom, že má na zápěstí skvost z dílny slavných italských návrhářů. Nemůže vás ani překvapit, že do této značky bude oblečen od hlavy až k patě. Slavné módní značky, jakou Dolce & Gabbana bezpochyby je, své kolekce ladí do jednoho stylu od spodního prádla, přes svršky, obuv až k doplňkům, mezi které hodinky jednoznačně patří. Nemůžete se divit, že kouzlu těchto přístrojů propadla celá řada slavných osobností, jakými jsou příkladně Madonna nebo Victoria a David Beckhamovi.

Samotná hranice praktičnosti není u těchto hodinek nikterak vysoká. Dolce & Gabbana své modely navrhuje prioritně jako šperk. Samotná plocha ciferníku je zde využita pro vyložení drahými materiály či kameny více, než pro funkční doplňky. Hodinky Dolce & Gabbana jsou určeny všem sebevědomým lidem, kteří své zápěstí rádi vystaví na odiv, ať už se jedná o pracovní oběd, nebo luxusní párty.

Pokud je pro vás móda na prvním místě, dámské hodinky Dolce & Gabbana vám přinášejí nezvyklý doplněk, pocházející z kolekce I love D&G. Pokud této značce opětujete city, všimne si toho na vás nejedno zvědavé oko. S hodinkami Dolce & Gabbana 3719251671 do davu rozhodně nezapadnete. Na vašem zápěstí náhle spočine odraz vaší vlastní extravagance, sex- appealu a také luxusu podloženého Swarovskiho křišťály.

Také pánské hodinky Dolce & Gabbana nabízejí v kolekcích různé styly. Pokud hledáte vhodný model do zaměstnání, elegantní hodinky Dolce & Gabbana DW0367 nabízejí klasické zpracování, ověnčené kvalitními materiály nebo příkladně ukazatelem data. D&G dobře ví, čím zaujmout, proto jsou skvělou volbou pro ambiciozní manažery a sebevědomé muže, kteří o sobě chtějí dát vědět, že se v módě vyznají.

Máte vybráno 1 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Dolce & Gabbana  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up