Řekni mi, co studuješ, a já ti povím, jaké hodinky si vybrat

Řekni mi, co studuješ, a já ti povím, jaké hodinky si vybrat

Vysoká škola je obdobím, na které se nezapomíná. Vstupte na univerzitní prkna v doprovodu hodinek, které vám budou sloužit minimálně celé studium. Jaké si vybrat? Inspirujte se v našem článku.

Tak a máme tu září. To s sebou mimo konec léta nese ještě další, obvykle studenty příliš nemilovanou skutečnost. Vracíme se do školy. A to nejen na střední, ale spoustu čerstvých absolventů čeká nástup na akademickou půdu. Patříte mezi ně? Tak vkročte do nové životní etapy dobře připraveni. Univerzitní půda si žádá nejen zodpovědnost, samostatnost a dochvilnost, ale taky pěknou novou výbavu. Co třeba začít hodinkami? Připněte si na zápěstí pomyslný cejch dospělosti a vyrazte na seminář ve velkém stylu! :) 

Elegantní pro vážené právníky

Kovové náramky či kožené řemínky, černé či hnědé barvy, klasické analogové ciferníky ve zlatém pouzdře. Žádné výstřednosti, ale elegance a vážnost v tom nejlepším slova smyslu. Námitka? Ale kdeže, proti těmhle kouskům sotva můžete něco mít. Vyzkoušejte je a uvidíte sami. 

Barevné pro umělce 

Svěží modely s barevnými řemínky a zajímavými ciferníky potěší každou veselou uměleckou duši. Znáte to, múza se občas chytá těžko a spousta výtvarníků se vznáší hlavou v oblacích, kde loví inspiraci. Zapomenout na čas je tak snadné… Tyhle hodinky vás udrží v realitě, ale zároveň budou dostatečně podporovat a rozvíjet kreativitu.

Minimalistické pro architekty a designéry

Čisté a jasné linie, žádné zbytečné zdobné prvky. To jsou designové trendy 21. století. Studenti architektury a designu si na zápěstí nenavléknou žádnou přezdobenou parádu. Přímočarý a čitelný minimalismus je to, oč tu běží. Vyberte si některý nadčasový kousek

Motivy květin a eko kůže pro přírodovědce

Nechejte rozkvést své zápěstí zdobeným ciferníkem i řemínky s florálními motivy. Milovníci přírody a zvířat jistě ocení možnost volby pásku z eko kůže nebo kovu. Mrkněte na přírodní, zemité barvy, které vám padnou jako ulité. A typ strojku? Hlasujeme pro solární či eco-drive, který nezatěžuje přírodu neustálou výměnou baterií. 

Sportovní pro sportovce

Stopněte si svůj nejlepší běžecký čas, zaplavte si bez obav v bazénu nebo spočítejte počet kroků za dnešní den. Sportovní hodinky ocení všichni budoucí trenéři, učitelé tělocviku i nadějné sportovní hvězdy. Digitální či kombinované ciferníky, vodotěsnost, chronograf a kvalitní pryskyřicové či titanové pásky s vámi zvládnou jakýkoli závod. 

Zlaté a zdobené pro ekonomy a bankéře

Ne, že bychom chtěli podporovat zaběhnuté stereotypy, ale co se blyští a třpytí, jistě nebude proti gustu žádnému budoucímu obchodníkovi či bankéři! Peníze hýbou světem, tak se netvařme, že je tomu jinak. Zlaté hodinky s okázalými a bohatě členitými ciferníky, osázené zirkony vás připraví na zářivou kariéru, jak se sluší a patří.  

Nadupané funkcemi pro vědce

Vydali jste se studijní cestou fyziky, matematiky či chemie? Hodinky s mnoha zajímavými funkcemi jistě ukojí vaši touhu po objevování nových možností. Objevujte třeba zobrazení fáze měsíce, přílivu a odlivu, barometru či kompasu

Ať už si vyberete jakékoliv hodinky, přejeme vám hlavně pohodové studium a spoustu nových zážitků, které vysoká škola nabízí.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3910 produktů! Více zde.

Právě nyní! Doprava zdarma na více než 3910 produktů! Více zde.

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up