Řekni mi, co studuješ, a já ti povím, jaké hodinky si vybrat

  • MAGAZÍN
  • Řekni mi, co studuješ, a já ti povím, jaké hodinky si vybrat
25. 9. 2019

Řekni mi, co studuješ, a já ti povím, jaké hodinky si vybrat

Vysoká škola je obdobím, na které se nezapomíná. Vstupte na univerzitní prkna v doprovodu hodinek, které vám budou sloužit minimálně celé studium. Jaké si vybrat? Inspirujte se v našem článku.

Tak a máme tu září. To s sebou mimo konec léta nese ještě další, obvykle studenty příliš nemilovanou skutečnost. Vracíme se do školy. A to nejen na střední, ale spoustu čerstvých absolventů čeká nástup na akademickou půdu. Patříte mezi ně? Tak vkročte do nové životní etapy dobře připraveni. Univerzitní půda si žádá nejen zodpovědnost, samostatnost a dochvilnost, ale taky pěknou novou výbavu. Co třeba začít hodinkami? Připněte si na zápěstí pomyslný cejch dospělosti a vyrazte na seminář ve velkém stylu! :) 

Elegantní pro vážené právníky

Kovové náramky či kožené řemínky, černé či hnědé barvy, klasické analogové ciferníky ve zlatém pouzdře. Žádné výstřednosti, ale elegance a vážnost v tom nejlepším slova smyslu. Námitka? Ale kdeže, proti těmhle kouskům sotva můžete něco mít. Vyzkoušejte je a uvidíte sami. 

Barevné pro umělce 

Svěží modely s barevnými řemínky a zajímavými ciferníky potěší každou veselou uměleckou duši. Znáte to, múza se občas chytá těžko a spousta výtvarníků se vznáší hlavou v oblacích, kde loví inspiraci. Zapomenout na čas je tak snadné… Tyhle hodinky vás udrží v realitě, ale zároveň budou dostatečně podporovat a rozvíjet kreativitu.

Minimalistické pro architekty a designéry

Čisté a jasné linie, žádné zbytečné zdobné prvky. To jsou designové trendy 21. století. Studenti architektury a designu si na zápěstí nenavléknou žádnou přezdobenou parádu. Přímočarý a čitelný minimalismus je to, oč tu běží. Vyberte si některý nadčasový kousek

Motivy květin a eko kůže pro přírodovědce

Nechejte rozkvést své zápěstí zdobeným ciferníkem i řemínky s florálními motivy. Milovníci přírody a zvířat jistě ocení možnost volby pásku z eko kůže nebo kovu. Mrkněte na přírodní, zemité barvy, které vám padnou jako ulité. A typ strojku? Hlasujeme pro solární či eco-drive, který nezatěžuje přírodu neustálou výměnou baterií. 

Sportovní pro sportovce

Stopněte si svůj nejlepší běžecký čas, zaplavte si bez obav v bazénu nebo spočítejte počet kroků za dnešní den. Sportovní hodinky ocení všichni budoucí trenéři, učitelé tělocviku i nadějné sportovní hvězdy. Digitální či kombinované ciferníky, vodotěsnost, chronograf a kvalitní pryskyřicové či titanové pásky s vámi zvládnou jakýkoli závod. 

Zlaté a zdobené pro ekonomy a bankéře

Ne, že bychom chtěli podporovat zaběhnuté stereotypy, ale co se blyští a třpytí, jistě nebude proti gustu žádnému budoucímu obchodníkovi či bankéři! Peníze hýbou světem, tak se netvařme, že je tomu jinak. Zlaté hodinky s okázalými a bohatě členitými ciferníky, osázené zirkony vás připraví na zářivou kariéru, jak se sluší a patří.  

Nadupané funkcemi pro vědce

Vydali jste se studijní cestou fyziky, matematiky či chemie? Hodinky s mnoha zajímavými funkcemi jistě ukojí vaši touhu po objevování nových možností. Objevujte třeba zobrazení fáze měsíce, přílivu a odlivu, barometru či kompasu

Ať už si vyberete jakékoliv hodinky, přejeme vám hlavně pohodové studium a spoustu nových zážitků, které vysoká škola nabízí.