Hodinky Cluse

Hodinky Cluse jsou tvořeny pro všechny sebevědomé ženy se silným smyslem pro detail, které ví, co jim sluší, a umí být k sobě i k okolí upřímné. Jak sám výrobce uvádí: „Náš příběh je o lidech, kteří našli krásu v jednoduchosti.“ A tato nezaměnitelná energie a síla, prostupující všemi jeho modely, by mohla skály lámat… 

Elegance a minimalismus tvoří 2 základní pilíře designu značky Cluse. Dokonale dokreslí a podtrhne osobnost každé ženy, která má ráda přímost, a jakákoli extravagance (občas překračující hranice slušných mravů) jí je proti srsti.  Hodinky Cluse vás svou kombinací použitých kvalitních materiálů a jedinečně velkolepého vzhledu nezradí na pracovním obědě, na párty a už vůbec ne při pohodovém „meditování“ s přáteli v oblíbené čajovně.

Dámské hodinky Cluse navrhují designéři s láskou a pochopením pro své vlastní milované ženy. Tak si můžete být jistá, že s nimi žádný módní přešlap určitě nespácháte. Jejich minimalistická oslnivost sedne k většině vašich outfitů. Dámské hodinky Cluse CL18508 z kolekce La Bohème nabízí jednoduchý kožený pásek v prudce originální a přitom slušivé žluté barvě, doplněný kontrastně černým analogovým ciferníkem. Jejich ocelové pouzdro a minerální sklíčko se postarají o to, že s nimi budete „honit parádu“ s jistotou několik krásných let. Z dalších kolekcí můžeme jmenovat např. La Roche s lehce usedlejšími, ale tím i „evergreenovějšími“ modely – např. černočerný Cluse CL40001 nebo honosně mramorový Cluse CL40002. Dále nezapomeňte ani na kolekci Minuit, mezi jejíž nejúžasnější modely řadíme hodinky Cluse CL30030 (se stříbrným pouzdrem a vkusným džínovým řemínkem) nebo zářivý model Cluse CL30016 (z růžového zlata moderně doplněný černým ciferníkem). Pořiďte si ještě dnes svou vstupenku do ráje…

Přestože v naší nabídce naleznete výlučně dámské hodinky, na které se také značka převážně zaměřuje, jsou dnes k dohledání i pánské hodinky Cluse (většinou však zařazené do kategorie „unisex“). Hodí se pro muže mající rádi elegantní módu, kteří hledají do svého šatníku univerzální kousek pro volný čas i do práce. Hodinky Cluse se budou na vašem zápěstí vyjímat, ať už s nimi vyrazíte kamkoliv. Jejich bezbřehou eleganci a ležérnost si vmžiku zamilujete!

 

Máte vybráno 14 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Cluse  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up