Hodinky Certina

Všichni už určitě máte zažité, že ty nejkvalitnější hodinky se skrývají pod označením „švýcarské hodinky“ nebo „Swiss made“. Ale kdybyste měli vyjmenovat nějaké konkrétní značky, které se mohou chlubit touto nálepkou, vzpomněli byste si na Certinu? Bojíme se, že asi ne. A to je velká škoda…

Tato společnost patří ke gigantickému obchodnímu seskupení Swatch Group – švýcarskému ledoborci v mořích hodinářského průmyslu prorážejícímu si cestu k 95 % kupců hodinek po celém světě.

Věhlasnou firmu Certina založili roku 1888 dva bratři, Adolf a Alfred Kurthovi, s cílem tvořit ty nejlepší a nejodolnější sportovní hodinky. A to se jim opravdu podařilo! Jakmile si v roce 1959 nechali patentovat tzv. DS Concept („Double Security“), pomyslně tím vztyčili prostředníček proti všem výrobcům libujícím si v průměrnosti. Od té doby začaly jejich hodinky doslova bořit hranice dosavadních standardů – bez problému absolvovaly výstup na vrchol Himalájí (8167 m. n. m.), potopily se do hlubin moře (kde čelily tlaku 50 ATM), svezly se se sjezdovým lyžařem z Mt. Everestu (kdy velmi rychle sklesaly 7000 m převýšení) nebo vydržely nárazový test z výšky 6 m (oproti klasickým cca 2 m). Žádná jiná firma se nemůže chlubit takovými úspěchy!

dvouplášťových ocelových pouzdrech hodinek Certina najdete buď kvalitní quartzové strojky Eta nebo automatické strojky Valjoux. Ty chrání výše zmíněný systém DS nebo DS+ zapříčiňující jejich opravdu nadstandardní vodotěsnost a nárazuvzdornost. Z těchto dvou důvodů mají v logu želví krunýř, který chrání své zvířecí nájemníky úplně stejně.

Přes velkou angažovanost ve sportu vyrábí Certina i nádherné a neméně odolné luxusní hodinky pro muže i ženy. Pánské hodinky Certina jsou čistým extraktem mužské síly a přitažlivosti. Jejich analogový ciferník je ve všech případech chráněn safírovým sklíčkem (nejtvrdším druhem skla, který poškrábete jen diamantem – máte-li) a díky minimální vodotěsnosti 100M se s nimi nemusíte bát skočit třeba do bazénu. Nechybí jim ani řada nadstandardních funkcí. Ať si vyberete jakýkoli model, budete jednoznačným vůdcem smečky...

Dámské hodinky Certina se svou odolností pánským modelům hrdě rovnají, nejsou však tak mohutné a temné. Většina modelů je z luxusní stříbrné oceli, která v kombinaci s bílými detaily jasně dokazuje, že jejich nositelka žije svůj život naplno. A přitom nepřestává být ženou.

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Certina  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Právě teď: zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

Zcela nové číslo e-magazínu se slevovou knížkou ZDARMA!

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up