Hodinky Cerruti

Pokud se zmíníme značku Cerruti 1881, v první řadě se nám vybaví módní průmysl. Společnost byla původně v Itálii založena za účelem zpracování vlny. V dnešní době je elegantní značka Cerruti spojena s jemnou linií, která je známá po celém světě. Své kolekce navrhuje od jednotlivých svršků a parfémů až k doplňkům. Používá k tomu ty nejvybranější materiály, které ještě speciálně upravuje nebo lisuje. Krédem společnosti je, aby jejich produkty byly krásné samy o sobě, dokonale ladily k business stylu a proto není divu, že se do nich oblékli i samotní hrdinové slavného filmu Pretty Woman.

Hodinky začala značka Cerruti vyvíjet roku 1967 a to v samotné mece módy, v Paříži. Od té doby se přístroje stále vyvíjí a staly se synonymem pro luxus. Dámské hodinky Cerruti nabízejí ojedinělost a také nápaditost v každém kousku, pánské hodiny Cerruti jsou nadčasovým a stylovým doplňkem pro všechny události. Výrobce je vyhlášen používáním velice kvalitních materiálů. Pro business dámy i pány Cerruti 1881 připravila řadu působivých kolekcí.

Pokud hledáte módní hodinky, které podtrhnou osobitý styl vašeho manžela, jsou zde pro vás pánské hodinky Cerruti. Gentlemanům bude vyhovovat spolehlivost a nadčasovost, modely se hodí pro všechna jednání, pracovní schůzky, budou proto skvěle sloužit jako každodenní doplněk k obleku. Stejně tak i kostýmek vysoce postavené manažerky bude znamenitě doplněn právě těmito modely. Módní hodinky Cerruti jsou zde pro všechny milovníky módy. Jsou navrhovány v moderním konceptu, značka ráda experimentuje se všemi tvary a barvami. Vaše zápěstí se pod hodinkami Cerruti rozzáří, ať už jste na poklidném obědě s přáteli nebo uvádíte důležitou prezentaci.

Cerutti 1881 je ucelená módní značka, která se pro vás stane nepostradatelnou pro každý pracovní den. Slaďte se do stylu Cerruti, kterému propadla už i řada známých osobností a staňte se jedineční a sebevědomí.

Máte vybráno 0 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Cerruti  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up