Hodinky Cannibal

Kdo by nemiloval vkusné a hravé doplňky. Na výběr je toho skutečně mnoho, avšak kvalitní hodinky podtrhují nejen nositelovu osobnost, ale také zvolený outfit. Hledáte-li značku, která do svých modelů vnáší nápaditost, pestrost i hravost, doplněnou o vysokou technickou vyspělost, je zde pro vás právě Cannibal. Výrobce se zaměřuje přednostně na série hodinek pro děti, ale v kolekcích nezapomíná ani na jejich rodiče. Propracovaný design dělá hodinky Cannibal jedinečným kouskem, který ozdobí vaše zápěstí.

Máte doma malého předškoláka a chcete mu se vstupem do první třídy darovat praktický dárek? Hodinky Cannibal se vyvíjí speciálně pro citlivá dětská zápěstí. Použité materiály jsou antialergenní, což je při výběru extrémně důležité. Děti si své nové hodinky ihned zamilují, pro děvčata je zde připravena široká škála pestrých a líbivých barev. Chlapce uchvátí futuristické ciferníky s dobrou čitelností času, chronografem a řadou praktických funkcí. Dětské hodinky Cannibal jsou navrženy tak, aby se dětem dobře nosily a nepřekážely při hrách. Učení času již nebude pro vašeho potomka problémem, hodinky Cannibal to promění v zábavu. Značka navíc vyvinula i speciální řadu pro mladistvé. Tyto módní doplňky pro ty nejnáročnější nositele splňují celou řadu důležitých předpokladů. Krom neokoukaného designu, nabízí základní funkce jako datum nebo alarm.

Pokud je vám nyní trochu líto, že se na vás výrobce nezaměřil, pro dámy i pány jsou na trhu hned dvě kolekce ADVENTURE a ACTIVES. Jedná se o sportovní hodinky, které se vyznačují vysokou odolností proti zničení. Samozřejmou vlastností je voděodolnost, mezi další patří stopky, alarm, podsvícení, odpočet času či hodinový akustický signál. Pánské hodinky Cannibal se vyznačují klasickým sportovním designem. Dámské hodinky Cannibal jsou navrženy v pestrých barvách, díky nimž na vašem zápěstí zazáří při každodenním tréninku i několikadenní štaci do hor.

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Cannibal  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up