Hodinky Breil Milano

Pokud si vybíráme hodinky, vždy zvažujeme jiná kritéria. Muži prahnou po technické dokonalosti, nadčasovosti a všestranné eleganci, zatímco ženy vsázejí notu především na krásu samotných hodinek, luxus a nevšednost. To vše do sebe dokonale kloubí značka Breil, italský výrobce, který na trhu módních doplňků v oblasti šperků a hodinek působí již od roku 1939 a pochází právě z Milána. V roce 2001 vzniká podznačka, která nese jméno Breil Milano. Tato produktová řada pohotově reaguje na poptávku jednotlivých zemí, stejně jako další podznačky Gent, Infinity, Beaubourg a mnoho dalších. Hlavním zaměřením je celá škála šperků a doplňků, postupně ale Breil Milano přichází i s exkluzivní řadou hodinek, které vám nabízíme i na našem e-shop.

Módní hodinky Breil Milano ocení pánové, kteří hledají jak spolehlivost a praktičnost, tak elegantní stránku doplňku. Sportovní unisex model v černé barvě BW0390 má černé pouzdro přetažené minerálním sklíčkem, které je odolné vůči okolním vlivům. Hodinky Breil Milano nemusíte sundávat ani na plavání, poslouží při sportu stejně, jako elegantní doplněk do práce. Analogový ciferník je podsvícený a nabídne vám přehled o čase téměř kdekoliv. Pánské hodinky BW0390 z kolekce Swiss made jsou skvělou alternativou pro každého moderního muže. Nesmíte se však divit, když vám ráno zmizí z nočního stolku a večer je utajeně naleznete na zápěstí své partnerky.

Decentní, vyvážené modely, které skvěle poslouží při běžném nošení do práce, volném čase, ale také jako doplněk pro společenské události, to jsou dámské hodinky Breil Milano. Jsou vhodné pro ženy, které si přirozeně plánují každou volnou minutu svého dne, dbají na spolehlivost a tu očekávají i od svých doplňků. Pohodlný řemínek se svou nositelkou dokonale splyne, přítomnost kvalitních materiálů chrání model od běžného opotřebení a tak se právě tyto hodinky stanou vašim dlouholetým společníkem.

Máte vybráno 1 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Breil Milano  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up