Hodinky Breil

Itálie je zemí módy a proto odtud pochází spousta světoznámých značek, k nimž patří i Breil. Hodinky Breil se vyznačují tím, že se snaží sblížit sportovní styl s elegancí, čímž vznikají multifunkční modely, které můžete nosit do práce, do společnosti i při sportu. Kromě toho, jak skvostně vás doplní, si můžete být i jisti jejich kvalitou. Rozhodně nepatří k firmám, kde platíte jen za značku. To dokazuje svérázný počin jejich tvůrce (Innocente Binda), který v roce 1956 cíleně upustil jedny hodinky z vrcholku Eiffelovy věže a hle! Po pádu na beton z výšky přibližně 302 metrů byly plně funkční! Zub času je tedy jen tak nenahlodá…  

K jejich výrobě se používají ty nejkvalitnější materiály, z nichž celá řada nese označení Swiss made. Ačkoli tato značka vznikla už roku 1939, do povědomí mnoha žen i mužů se zapsala až atraktivní reklamní kampaní v 90. letech: „Don't touch my Breil“ – tedy výzvou, aby se vašich hodinek Breil nikdo nedotýkal… Několika atraktivním modelkám, které svá zápěstí ozdobily hodinkami svých partnerů, se tak najednou chtěla podobat velká masa módy znalých fanynek. A noblesa a individualita těchto tikajících krásek (teď myslíme ty kovové, ne živé) se rychle rozkřikla.

Dámské hodinky Breil, hrdě reprezentující italskou módní linii, bývají často vybavené několika užitečnými funkcemi (např. podsvícením) a jejich královský věhlas podtrhuje zdobení křišťály Swarovski. Toto propojení praktičnosti a přepychovosti vás dostane do kolen např. u modelu TW0782 z kolekce New globe. Ocelové pouzdro a minerální sklíčko je ochraňuje před poškrábáním a jinými katastrofami, a díky jejich vodotěsnosti 10 ATM si s nimi můžete bez obav mýt ruce nebo si i zaplavat. Uvidíte, že vám „přirostou“ k vašemu zápěstí i k srdci.

Kromě dámských kolekcí nabízí Breil desítky kolekcí i pro pány. Pánské hodinky Breil se rovněž vyznačují technickou dokonalostí a nadčasovým designem. Ocení je především muži hledající vhodné hodinky pro každodenní nošení – do práce i za zábavou. Vzhledem k použitým ušlechtilým materiálům se nemusíte bát, že je kvůli nevzhledným škrábancům po krátkém čase odložíte do šuplíku. I když si od nich třeba jednou zatoužíte odpočinout, věřte, že za chvíli vám vaše módní hodinky Breil budou zase chybět.

 

Máte vybráno 0 položek
  • Značka:
  • Breil  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Black Friday až s 75% slevami je tady! Více ZDE

Black Friday až s 75% slevami je tady! – Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up