Hodinky BMW

Automobily BMW jsou nestárnoucím koněm automobilového průmyslu. Ti, kteří jej vlastní mají rádi noblesnot, originalitu, špičkovou technologii a samozřejmě dokonalý design. A právě to značka BMW vpouští i do kolekcí výrobků pro každodenní život. Hodinky BMW jsou odrazem vyhlášených automobilů, vhodné jak pro sebevědomé muže, tak ženy, které preferují luxus a kvalitu v jednom ladném tónu.

Značka hodinek BMW pochází z Mnichova. Návrháři jednotlivých modelů sázejí na klasické zpracování, které uživatelům v očích nikdy nezestárne, vše je navíc podtrženo vysoce vyspělou technologií v každém švýcarském quartzovém strojku. Co se týče materiálů, preferují hodinky BMW chrom, ocel a kůži, zkrátka osvědčená spolehlivost je u těchto hodinek naprostou prioritou. Klasické hodinky této značky se vyznačují nadčasovostí, díky které jsou vhodné jak pro důležité obchodní jednání, tak pro procházku do přírody. Všechny modely jsou navíc vodotěsné, odolají extrémním povětrnostním podmínkám i sprše. Vaše hodiny BMW s vámi budou na každém kroku.

Dámské hodinky BMW patří k oblíbeným módním doplňkům žen. Menší ciferník je stavěn pro jejich útlejší proporce, hodinky tak krásně na zápěstí vyniknou. Logo BMW se pyšně tkví na každém modelu a zvědavým očím o vás mnoho vypoví. Ani tyto přístroje nepokulhávají s funkcemi, kdy oceníte především ukazatel dne v týdnu, datum, mnoho modelů také disponuje podsvícením pro lepší čitelnost. Pro ambiciozní ženy, s namáhavou kariérou, budou hodinky BMW jasnou volbou.

Pro ty, kteří mají sportovního ducha, který se musí odrážet ve veškerých doplňcích je zde kolekce Motorsport. Jak už název napovídá, tato kolekce se svými modely osloví muže, kteří milují rychlá auta a adrenalin. Pánské hodinky BMW 80262406694 v černém provedení jsou toho zářným příkladem. Krom excelentního zpracování a nálepky „swiss made“ nabízejí řadu funkcí pro milovníky dlouhých výprav za dobrodruřstvím. Vystuženému a odolnému tělu přístroje nehrozí poškrábání ani zničení při pádu. Hledáte-li módní hodinky, které nikdy nezestárnou, nabídnou originální design, spolehlivou technologii, prohlédněte si širokou škálu luxusních hodinek BMW.

Máte vybráno 1 položek
  • Portfolio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • BMW  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up