Hermes Un Jardin Méditerranée 100 ml

toaletní voda unisex

Hermes
Značka: Hermes Kolekce: Un Jardin Méditerranée
Kód: 6552

Toaletní voda Un Jardin Méditerranée od značky Hermes byla vytvořená pro muže i ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

není skladem

Popis Hermes Un Jardin Méditerranée

Unisexová toaletní voda Hermes Un Jardin Méditerranée je další z úžasných vůní světově známé značky, která je velmi oblíbená nejednou celebritou. Svou citlivou skladbou jednotlivých ingrediencí je vhodná jak pro muže, tak i ženy. Fascinující složení této jedinečně aromatické unisexové toaletní vody vás nejdříve osloví svěží citrusovou vůní, která je tvořena sladkou mandarinkou, šťavnatou bergamotkou a jiskrným citronem. Jemné a něžné kvítky pomerančů společně s krásným a rafinovaným oleandrem tvoří smyslné srdce unisexové toaletní vody. Nesmírně svůdné dřevité tóny přichází v kombinaci skvostných cypřišů společně s jedinečným jalovcem a vzácným červeným cedrem. Energii a nespoutanost k vám nesou stále zelené fíkové listy, čisté pižmo a vzrušující pistácie. Unisexová toaletní voda Hermes Un Jardin Méditerranée s vámi dokonale splyne zejména v letním a jarním období, kdy vám bude po celý den skvělým společníkem. Je plná síly, sebevědomí a elegance, probudí touhu a inspiraci. Důmyslně propracovaný flakon unisexové toaletní vody dokonale podtrhuje její dokonalost, spontánnost i provokativnost.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Hlava

Hlava

bergamot, citron, mandarinka 

Srdce

Srdce

květ pomeranče, oleandr 

Základ

Základ

červený cedr, cypřiš, fíkové dřevo, jalovec, pistácie, pižmo 

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Hermes Un Jardin Méditerranée toaletní voda unisex 100 ml

Varianty Hermes Un Jardin Méditerranée

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up