Festinobraní 2017

Festinobraní 2017

 

Dámy a pánové, je čas sklízet to nejlepší ze švýcarských vinic!

Ať chcete nebo ne, léto se s námi pomalu ale jistě opět loučí, proto bychom se měli pořádně psychicky i fyzicky připravit na chladnější podzimní teploty. Pořádnou dávku vitamínů, zdraví prospěšných látek, sebedůvěry i dobré pohody hledejte na dně každé láhve s burčákem. Co tam ale nenajdete? Řešení, jak efektivněji využívat svůj pracovní i volný čas, způsob, jak si během pár dní zjednat respekt v práci i mezi přáteli nebo také silný magnet na ženu/muže svých snů. To vše získáte jen koupí luxusních hodinek Festina!

V našem e-shopu si můžete „přivonět“ k necelým 800 modelům značkových hodinek Festina, jejichž barva, aroma i jiskra vám prozradí, že máte co dočinění s tím nejexkluzivnějším výběrem z hroznů z tohoto švýcarského vinařství.


Okoštujte to nejlepší z našich sudů!


Nepijte zkvašený jablečný mošt, když burčák teče proudem!

 

Proč byste v tomhle dlouho očekávaném vinařském období pili lacinou náhražku, která si na jedinečnost burčáku jen hraje? A proč byste se odbývali nekvalitními hodinkami, když za stejné peníze můžete mít Festiny? Vsaďte na jistotu a skliďte ty nejsladší hrozny ze švýcarské vinice…

Klasické hodinky Festina rozhodně nejsou žádným „krabičákem“, který má s kvalitně odvedenou prací pramálo společného, a už vůbec neoznačují hodinky bez smyslu pro detail a styl! Naopak! Řadíme mezi ně modely působící velkolepě už samy o sobě – bez příliš okázalého množství zlata, stříbra a drahého kamení. Při výběru hodinek platí totiž velmi podobná pravidla, jako při výběru dobrého vína – nejzdobnější etiketa neoznačuje to nejlepší víno. Proto rozhodně nejsou ochuzeny o ty nejkvalitnější použité materiály a mnoho speciálních funkcí, které vás podrží vždy, když se k vám váš „chytrý telefon“ obrátí zády.

To ale neznamená, že bychom se na módní hodinky Festina měli tím pádem dívat „skrz prsty“! Všechny jakostní krásky ze sklípku tohoto hodinkového velikána ve svém jádru ukrývají kvalitní švýcarský strojek a zalahodí každému znaleckému oku. Nevynechejte je ani v případě, že hon za módními trendy není vaším oblíbeným druhem vína. Zjistíte totiž, že řada z nich se klasickým modelům velmi podobá. Ale při dalším zatočení vinnou sklínkou spatříte jejich jedinečnou jiskru spolehlivě je řadící mezi hodinky „s přívlastkem“. Módní nutně neznamená přezdobený nebo předražený. Většina módních hodinek Festina vás osloví svým vkusným a honosným dojmem. A za velmi sympatické ceny.

Sportovními hodinkami Festina potěšíme hlavně muže. Nečekejte však žádné křiklavé barvy a digitální displej zobrazující i co jste si ráno dali k snídani nebo kolik už máte v krvi promile. Festina jasně ukazuje, že ani při sportu nemusíte polevovat ze svých zásad džentlmenství. I bez zběsile utíkajících čísel na elektronickém displeji si můžete změřit svůj sportovní výkon a to díky chronografu, tachymetru nebo alespoň stopkám. Podle tří korunek (vroubkovaných koleček na straně hodinek), namísto jedné, všichni vaši blízcí jasně pochopí, že nenecháváte nic náhodě a svůj život si umíte udržet na uzdě. Jejich koupí vás čeká pouze příjemné okouzlení všech smyslů, které trvá déle než jeden večer. A bez nepříjemné kocoviny.

 


Co všechno vám prozradí vinná etiketa?

 

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up