Festina Junior 16907/3

Dětské hodinky

Festina
Značka: Festina Kolekce: Junior
Kód: 87208

Módní hodinky Festina z kolekce Junior. Ideální doplněk pro děti upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM

Popis Festina Junior

Náramkové hodinky Festina, to je symbol elegance, neotřelý design, poctivý materiál a hlavně švýcarská kvalita, která je prověřená desetiletími zkušeností. Od počátku dvacátého století sedí hodinky Festina na vrcholku mezi celosvětovými hodinářskými společnostmi. Ponejvíc se pak dostalo logo značky Festina do povědomí veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala edice náramkových hodinek. V roce 1990 byl potom založen cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká povedená reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic posléze tuto edici v oblibě dohnaly a staly se globálně oblíbenými řadami značkových hodinek s designem laděným do sportu. Pakliže uvádíme sportovní design, pak je nutné dodat, že tyto hodinky jsou vhodné pro nejrůznější okamžiky, jelikož punc netradičního luxusu je z designu docela jasně jasný.

Název Festina má ssvou mnohaletou tradici, jenž vychází z již poměrně známého „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská značka a dnes lze říci, že se to firmě vyplatilo a byl to správný krok. V první polovině devadesátých let minulého století už měla firma Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři společnosti Festina navrhují neustále nové náramkové hodinky, jež jsou stále o krok napřed proti dalším značkám hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí název Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s netypickým designem. Edice Trend je prostě in a zaujmou hlavně mladší obdivovatele náramkových hodinek, kteří hledají něco jiného. Jedná se o nápadné a dost odvážné kolekce náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem zájmu okolí. V modelové edici Sport pak najdeme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým zobrazovatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jež ocení hlavně sportovci. Kolekce Festina Classic zase respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z módy. Jedná se o moderní náramkové hodinky, jenž se hodí pro všechny příležitosti. Náramkové hodinky Festina jsou zkrátka symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovněji naladěné jedince ale taky ty, jenž hledají zajímavý klenot s přidanou hodnotou. Moderní design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16907/3 potěší nejednoho milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

call-centrum

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro děti
Značka Festina
Kolekce Junior
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM info
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 11 mm
Šířka řemínku 18 mm
Délka řemínku 175 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Luminiscence

Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dětské hodinky Festina 16907/3

Podobné produkty

Najděte další kousky

Naposledy jste prohlíželi

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up