/ Hodinky / Dětské hodinky / Festina Junior

Festina Junior 16905/1

Dětské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Junior
Kód: 87198

Klasické hodinky Festina z kolekce Junior. Ideální doplněk pro děti upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro děti
Značka Festina
Kolekce Junior
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná

Popis Festina Junior

Náramkové hodinky Festina, to je jakýsi symbol elegance, design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená desítkami let zkušeností. Od začátku dvacátého stol. stojí náramkové hodinky značky Festina na jakémsi vrcholu mezi světovými hodináři. Nejvíce se pak dostalo logo značky Festina do větší známosti široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který značka Festina vydávala speciální edice svých hodinek. Roku byl potom založen cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento cyklistický tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejoblíbenější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto řadu v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými řadami značkových hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Když zmiňujeme sportovní design, pak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro nejrůznější události, jelikož punc netradičního luxusu je ze vzhledu poměrně jasně patrný.

Sám název Festina má svoji dlouholetou historii, která vychází ze známého hesla „Festina Lente“, což je možné přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a nyní můžeme říci, že se to opravdu vyplatilo a byl to jistě dobrý tah. V první polovině devadesátých let minulého století už měla firma Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina konstruují neustále nové náramkové hodinky, které jsou pořád o krok napřed oproti jiným značkám náramkových hodinek. Kolekce hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na hodinky s atypickým designem. Edice Trend je zkrátka cool a zaujmou hlavně mladé obdivovatele hodinek, jenž chtějí něco zvláštního. Jde o nápadné a hodně odvážné kolekce náramkových hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu svého okolí. V modelové edici Sport potom nalezneme hodinky přizpůsobené milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení hlavně milovníci sportu. Edice Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní hodinky, které se hodí pro všechny příležitosti. Hodinky Festina jsou prostě symbolem poctivé kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší nejvíc sportovněji naladěné jedince ale také ty, jež hledají zajímavý šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16905/1 potěší snad každého milovníka osobitého designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dětské hodinky Festina 16905/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty