/ Hodinky / Dětské hodinky / Festina Junior

Festina Junior 16904/1

Dětské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Junior
Kód: 87195

Módní hodinky Festina z kolekce Junior. Ideální doplněk pro děti upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí textil. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro děti
Značka Festina
Kolekce Junior
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Textil
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Černá

Popis Festina Junior

Hodinky Festina, to je symbol elegance, moderní design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, jež je ověřená desetiletím zkušeností. Od počátku dvacátého století dominují náramkové hodinky značky Festina na vrcholu mezi světovými hodináři. Ponejvíc se pak dostalo jméno hodinek Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala speciální edice svých hodinek. Roku byl pak založen cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblibě dohnaly a staly se světově oblíbenými kolekcemi náramkových hodinek s designem laděným do sportu. Pakliže uvádíme sportovní design, tak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro nejrůznější události, díky tomu, že punc netradičního luxusu je z designu docela dobře jasný.

Samotný název Festina má svoji mnohaletou tradici, jenž pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což by šlo přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně využila švýcarská značka a dnes můžeme říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný tah. V první polovině 90. let minulého století už měla kolekce Festina pobočky v 50 různých zemích. Překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina konstruují neustále nové hodinky, jenž jsou stále o krok vepředu oproti jiným značkám náramkových hodinek. Edice hodinek Festina nesoucí jméno Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým vzhledem. Kolekce Trend je zkrátka in a osloví hlavně mladé obdivovatele hodinek, jenž hledají něco neobvyklého. Jde o poměrně nápadné a dost odvážné kolekce náramkových hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem pozornosti svého okolí. V modelové řadě Sport potom najdeme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jež ocení hlavně sportovci. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z módy. Jedná se o moderní hodinky, jenž jsou vhodné pro všechny příležitosti. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem poctivosti a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší zejména sportovněji laděné jedince ale také ty, kteří hledají zajímavý šperk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a precizně propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16904/1 potěší každého milovníka osobitého stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dětské hodinky Festina 16904/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty