Jak vybrat dárky za úspěšné zvládnutí maturity

Jak vybrat dárky za úspěšné zvládnutí maturity

Právě probíhají zkoušky dospělosti a maturanti už se těší na odměny za svou dřinu. Jednou z nich je samozřejmě maturitní vysvědčení. Ale co ty další odměny? Inspiraci, co darovat, najdete v článku.

Jak vybrat dárky za úspěšné zvládnutí maturity

Když se většina z nás podívá zpětně na zkoušku dospělosti, máme ji za jednoduchou část našeho života a myslíme, že to tak mají i naši potomci nebo mladší členové rodiny, které tato zkouška teprve čeká.

books

Důležitá je motivace. Uvědomte si, že se jedná o první velkou zátěžovou zkouškou pro adolescenty. Jistě si mnoho z nás vzpomene na nervozitu, kterou jsme pociťovali. Na trapné ticho uprostřed zkoušky nebo na ronění slz spolužaček, které hystericky projevovaly emoce a následně obdržely vysvědčení se samými jedničkami. 

Motivačním dárkem nemusí být auto, jak často vídáváme v amerických filmech (a tiše závidíme), ale přejít to čokoládou, byť kvalitní, taky není fér.  Chce to zlatou střední cestu. Skvělou odměnou jsou například hodinky. Nejenže se jedná o tradiční maturitní dárek, ale navíc je to dárek pořád chtěný. 

Budou to úplně první hodinky? O to důležitější je jejich správný výběr!

 

Hodinky pro slečny

Slečnám by se měly darovat dámské hodinky, které nejenže budou pasovat ke slavnostnějším událostem, ale zároveň budou vhodné na denní nošení. Mezi nejoblíbenější značky náramkových hodinek patří FestinaMichael Kors nebo Daniel Wellington. Nesmíme zapomenout ani na americkou značku Tommy Hilfiger, která se stala oblíbenou hlavně díky módnímu oblečení.

Jednoduchým a něžným doplňkem jsou hodinky Festina z kolekce Classic. V bílé barvě se hodí ke všemu, ať už k džínám, košili nebo k šatům. U dámských hodinek značky Michael Kors zase najdete mnoho drobných detailů. Například náramkové hodinky MK z kolekce Darci jsou osázené zirkony a ocelový řemínek je velmi chytře propletený.

Pokud má slečna spíše uvolněnější styl, zvolte hodinky od značky Tommy Hilfiger.  Sáhněte do kolekce Alex. Najdete tam tmavé módní hodinky, které se při běžném nošení neztratí a na společenské akci si taky najdou své místo.

Pořád si nejste jistí? Zvolte klasiku, která nikdy neomrzí! Dámskými hodinkami Daniel Wellington nepohrdne žádná žena. Kolekce Classic Petite Melrose nabízí skromně vypadající skvosty. Tyto náramkové hodinky si oblíbily ženy po celém světe a není se čemu divit.

 

Hodinky pro pány

Z množství značek, které cílí hlavně na pány, vyčnívají hlavně značky Casio, Hugo Boss nebo Festina. Nabízejí totiž nepřeberné množství hodinek s těmi nejrůznějšími funcemi a jejich osobitý vzhled vás okamžitě upoutá.

Jestli hledáte klasické hodinky, s hodinkami Casio z kolekce Classic nemůžete šlápnout vedle. Tyto hodinky spojují kvalitu, jakou se pyšní japonský výrobce Casio, a zároveň špičkový design

Naopak hodinky Hugo Boss z kolekce Grand Prix podtrhují svůj neobyčejný design ocelovým řemínkem. Pokud zastáváte názor, že pořádné funkce na pánských hodinkách nesmí chybět, potěší vás nabídka hodinek od značky Festina. Sportovní pánské hodinky z kolekce The Originals nabízejí oblíbenou funkci luminiscenci, stopky nebo chronograf. I když se řadí do kategorie sportovních hodinek, díky svému důvtipnému designu se hodí i na společenské akce.

Pokud uvažujete o hodinkách jako o maturitním dárku, je třeba připomenout, že se tento dárek hodí mít už u maturitní zkoušky. Nejenže doladí styl mladého maturanta, ale z praktického hlediska se mu bude hodit vědět, kolik času má do začátku, nebo konce zkoušky. Mobilní telefon totiž v průběhu zkoušky u sebe mít nemůže.

 

Darujte parfém

 

Pokud si nejste jistí, že hodinky čerstvý maturant ocení, zkuste vybrat kvalitní parfém, který vydrží! Pro slečny se bude skvěle hodit květinový parfém, který voní jemně a svěže. Vzhledem k širokému sortimentu tohoto typu parfému, nebude nikdy vonět stejně jako její kamarádky. Zkuste sáhnout třeba po nezapomenutelné parfémované vodě Nina Ricci, která spojuje vůni rebarbory, růže a santalového dřeva. Jako další vůni, která se hodí pro úspěšné maturantky, bychom mohli jmenovat parfémovanou vodu Dolce & Gabbana The One Gold Edition. Její srdce tvoří jasmín, přenádherné aroma lilie a netradiční švestkový nádech.

Parfém můžete darovat i mladým pánům. V tomto případě sáhněte raději po dřevitých vůních, které nejsou sladké. Dobrou volbou je parfém Hugo Boss The Scent, který spojuje vůni zázvoru, maninky a kůže. 

Ať už vyberete jakýkoliv dárek, nezapomeňte svému úspěšnému maturantovi ukázat , že jste mu věřili, a že jste na něho pyšní!

 

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! více zde

AKTUÁLNĚ: DOPRAVA ZDARMA NA VÍCE NEŽ 3 500 PRODUKTŮ! Více ZDE

VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up