/ Hodinky / Dámské hodinky / Michael Kors Jet Set

Michael Kors Jet Set MK6077

Dámské hodinky

Značka: Michael Kors Kolekce: Jet Set
Kód: 79822

Módní hodinky Michael Kors z kolekce Jet Set. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 13 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 37 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník růžové zlato a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Michael Kors
Kolekce Jet Set
Kategorie Módní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Délka pouzdra 44 mm
Průměr/Šířka pouzdra 37 mm
Výška pouzdra 13 mm
Šířka řemínku 18 mm
Délka řemínku 195 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Růžové zlato
Funkce Stopky , Datum , Zobrazení 24 hod. času

Popis Michael Kors Jet Set

Věděli jste, že Michael Kors chtěl být hercem? Věnoval tomu nemalé úsilí, dokonce bral soukromé lekce a teoreticky by dnes mohl být televizní hvězdou. Osud tomu ale nepřál a vše bylo jinak. Tehdy ještě mladíček brzy přišel na to, že podstatně více než studování divadelních rolí, tančení nebo zpívání jej mnohem víc baví obchod a další kroky vedly k oboru návrhářství, jenž vystudoval ve svém rodném New Yorku. Jeho dráha k úspěchu vedla přes návrhy pro světoznámé módní značky až k nebeské slávě a úspěchu. Roku 2003 tak světu představil značku pod svým vlastním jménem.

Náramkové hodinky jsou průkopnickým synonymem luxusního šperku. Oblíbené značce Michael Kors se jako jedné z nemnoha povedlo úspěšně expandovat z USA do evropských obchodů. Zajisté všichni kdo se zajímavjí o módu ví, že vkus obou lokalit se poměrně hodně liší. Značka Michael Kors předvádí skvělé náramkové hodinky, jenž dokonale zapadají do vkusu vyzývavých američanek stejně, jako do vkusu stylových evropanek. Neotřelé detaily a vzácné kovy tvoří ze všech kusů jedinečný šperk.

Náramkové hodinky Michael Kors jsou ekvivalentem pro dokonalý doplněk. Dnešnímu gentlemanovi padne nadčasový model z ušlechtilých kovů v úžasné zlaté nebo stříbrné barvě. Značkové hodinky Michael Kors MK6077 jsou skvělou volbou a určitě budete spokojení.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
8:00 - 19:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Michael Kors MK6077


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty