/ Hodinky / Dámské hodinky / Michael Kors Runway

Michael Kors Runway MK5954

Dámské hodinky

Značka: Michael Kors Kolekce: Runway
Kód: 78273

Klasické hodinky Michael Kors z kolekce Runway. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 14 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 45 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila černá, ciferník černá a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Michael Kors
Kolekce Runway
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 45 mm
Výška pouzdra 14 mm
Šířka řemínku 24 mm
Barva pouzdra Černá
Barva ciferníku Černá , Fialová
Barva řemínku Černá
Funkce Zobrazení 24 hod. času , Ukazatel data , Stopky , Datum

Popis Michael Kors Runway

Věděli jste o tom, že Michael Kors se chtěl původně stát hercem? Propůjčil tomu nemálé úsilí, dokonce bral soukromé lekce a teoreticky by dnes mohl být slavným hercem. Osud tomu ale nepřál a vše bylo jinak. Tehdy ještě mladíček přišel na to, že podstatně více než studium hereckých rolí, tančení nebo zpěvu jej víc baví nakupování a další kroky již vedly k oboru módního návrhářství, který vystudoval v rodném New Yorku. Jeho dráha k úspěchu vedla přes návrhy pro známé módní značky až k obrovskému úspěchu a vlastní značce. V roce 2003 tedy světu ukázal oblíbenou značku pod svým jménem.

Michael Kors hodinky jsou současným ekvivalentem současného moderního luxusu. Této značce se jako jedné z mála povedlo expandovat z Ameriky do evropských nákupních domů. A to určitě všichni kdo se zajímavjí o módu ví, že vkus obou těchto lokalit se velmi liší. Návrhář Michael Kors nám představuje moderní náramkové hodinky, které zapadájí do vkusu ambiciózních a nespoutaných američanek stejně, jako do vkusu stylových evropanek. Chytré detaily a drahé kovy dělají z každého kusu unikátní šperk.

Náramkové hodinky Michael Kors jsou synonymem pro módní doplněk. Modernímu gentlemanovi jistě sedne moderní model ze vzácných kovů v skvělé stříbrné nebo zlaté barvě. Značkové hodinky Michael Kors MK5954 jsou skvělou volbou a jistě s nimi budete spokojení.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Michael Kors MK5954


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty