/ Hodinky / Dámské hodinky / Michael Kors Darci

Michael Kors Darci MK3367

Dámské hodinky

Značka: Michael Kors Kolekce: Darci
Kód: 92691

Módní hodinky Michael Kors z kolekce Darci. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 39 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Michael Kors
Kolekce Darci
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Délka pouzdra 46 mm
Průměr/Šířka pouzdra 39 mm
Výška pouzdra 8 mm
Šířka řemínku 18 mm
Délka řemínku 190 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná
Osazení Zirkonie

Popis Michael Kors Darci

Tušili jste, že Michael Kors chtěl být hercem? Propůjčil tomu nemálé úsilí, dokonce měl doučování z herectví a teoreticky dnes mohl být filmovou hvězdou. Jak už tomu bývá, ve výsledku tomu bylo jinak. Thedy mldík zjistil, že podstatně víc než studium hereckých rolí, tančení nebo učení se textů nazpaměť ho víc baví svět módy a další kroky už vedly k oboru módního návrhářství, jenž studoval v rodném New Yorku. Jeho dráha k úspěchu vedla přes návrhy pro slavné módní značky až k nebeské slávě. Roku 2003 pak založil značku pod svým jménem.

Michael Kors hodinky jsou průkopnickým ekvivalentem současného moderního luxusu. Značce Michael Kors se jako jedné z mála povedlo expandovat z Ameriky do Evropy. Přitom všichni kdo se zajímavjí o módu ví, že vkus zmíněných oblastí se hodně liší. Značka MK nám předvádí moderní hodinky, které zapadnou do vkusu rozverných američanek stejně, jako do vkusu stylových evropanek. Neotřelé detaily a vzácné kovy tvoří ze všech kusů nádherný unikát.

Dámské hodinky Michael Kors jsou ekvivalentem pro nádherný doplněk. Současnému gentlemanovi bude jistě sedět nadčasový model ze vzácných kovů v úžasné stříbrné nebo zlaté barvě. Značkové hodinky Michael Kors MK3367 jsou perfektní volbou a určitě budete spokojení.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Michael Kors MK3367


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty