/ Hodinky / Dámské hodinky / Michael Kors Darci

Michael Kors Darci MK2350

Dámské hodinky

Značka: Michael Kors Kolekce: Darci
Kód: 89803

Módní hodinky Michael Kors z kolekce Darci. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 39 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek černá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Michael Kors
Kolekce Darci
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 39 mm
Výška pouzdra 8 mm
Šířka řemínku 20 mm
Délka řemínku 190 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Černá
Osazení Zirkonia

Popis Michael Kors Darci

Věděli jste, že Michael Kors chtěl být hercem? Věnoval tomu dost času a sil, dokonce měl soukromé doučování na herectví a teoreticky by dnes mohl být televizní hvězdou. Vše bylo ale nakonec úplně jinak. Mladík přišel na to, že mnohem více než studium divadla, tančení nebo učení se textů zpaměti jej více baví móda a další cesta už vedla k oboru módního návrhářství, jenž vystudoval ve svém rodném New Yorku. Jeho dráha vedla přes návrhářství pro nejznámější módní značky až k obrovskému úspěchu a vlastní značce. Roku 2003 potom světu ukázal značku pod vlastním jménem.

Michael Kors hodinky jsou designovým ekvivalentem současného luxusu. Této značce se jako jedné z mála podařilo velmi rychle expandovat z Ameriky do Evropy. Přitom ti z vás, co se zjímají o módu ví, že vkus obou lokalit se podstatně liší. Značka MK uvádí úžasné hodinky, jež zapadnou do vkusu moderních američanek stejně, jako do vkusu elegantních evropanek. Chytré detaily a drahé kovy tvoří ze všech kusů překrásný šperk.

Dámské hodinky Michael Kors jsou synonymem pro skvělý doplněk. Modernímu gentlemanovi padne moderní model z ušlechtilých kovů v moderní zlaté nebo stříbrné barvě. Hodinky Michael Kors MK2350 jsou jasnou volbou a určitě budete spokojení.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Michael Kors MK2350


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty