/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Boyfriend

Festina Boyfriend 16943/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Boyfriend
Kód: 88216

Módní hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 32 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník bílá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 32 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 17 mm
Délka řemínku 190 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Zlatá

Popis Festina Boyfriend

Hodinky Festina, to je jistě symbol elegance, moderní design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, jež je ověřená desetiletími zkušeností. Od počátku dvacátého stol. stojí náramkové hodinky značky Festina na pomysleném vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se pak dostalo logo hodinek Festina do známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina nabízela edice svých náramkových hodinek. Roku byl potom založen cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na popud tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejúspešnější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic potom tuto kolekci v oblibě téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými kolekcemi značkových hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Jestliže zmiňujeme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro různé události, protože motiv luxusu je z designu poměrně jasně patrný.

Název Festina má svoji dlouholetou tradici, jenž vychází ze známého hesla „Festina Lente“, což lze do češtiny přeložit jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská společnost a nyní můžeme říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině 90. let minulého století již měla firma Festina zastoupení v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí stále nové náramkové hodinky, které jsou pokaždé o krok napřed proti ostatním značkám hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Kolekce Trend je prostě trendy a zaujmou především mladší obdivovatele náramkových hodinek, kteří chtějí něco zvláštního. Jde o nápadné a dost odvážné kolekce hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem pozornosti okolí. V modelové kolekci Sport potom najdeme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení hlavně sportovci. Edice Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o elegantní hodinky, jenž jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší ponejvíc sportovně laděné jedince ale také ty, kdo hledají zajímavý šperk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 16943/1 potěší snad každého milovníka kvality.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Linda

    Hodinky jsem viděla na prodejně v Brně a kroužila jsem kolem nich avšak odrazovala mě cena. Moc mě potěšilo, že je v shopu prodáváte za třetinovou cenu. Už je mám téměř týden a jsou opravdu úchvatné.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16943/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty