TOTÁLNÍ VÝPRODEJ!!!

Dámské hodinky Festina 16943/1

 • Portfolio: Hodinky
 • Určení: Pro ženy
 • Značka: Festina
 • Kolekce: Boyfriend
 • Kategorie: Modní
 • Vodotěsnost: 50 M
 • Typ číselníku: Analogové
 • Typ strojku: Bateriový - QUARTZ
 • Tvar pouzdra: Kulaté
 • Materiál skla: Minerální
 • Další parametry

Běžná cena s DPH: 5 390 Kč

Cena s DPH:
2 233 

Kód: 88216

Galerie Festina 16943/1

Popis Festina 16943/1

Hodinky Festina, to je jistě symbol elegance, moderní design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, jež je ověřená desetiletími zkušeností. Od počátku dvacátého stol. stojí náramkové hodinky značky Festina na pomysleném vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se pak dostalo logo hodinek Festina do známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina nabízela edice svých náramkových hodinek. Roku byl potom založen cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na popud tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejúspešnější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic potom tuto kolekci v oblibě téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými kolekcemi značkových hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Jestliže zmiňujeme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro různé události, protože motiv luxusu je z designu poměrně jasně patrný.

Název Festina má svoji dlouholetou tradici, jenž vychází ze známého hesla „Festina Lente“, což lze do češtiny přeložit jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská společnost a nyní můžeme říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině 90. let minulého století již měla firma Festina zastoupení v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí stále nové náramkové hodinky, které jsou pokaždé o krok napřed proti ostatním značkám hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Kolekce Trend je prostě trendy a zaujmou především mladší obdivovatele náramkových hodinek, kteří chtějí něco zvláštního. Jde o nápadné a dost odvážné kolekce hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem pozornosti okolí. V modelové kolekci Sport potom najdeme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení hlavně sportovci. Edice Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o elegantní hodinky, jenž jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší ponejvíc sportovně laděné jedince ale také ty, kdo hledají zajímavý šperk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 16943/1 potěší snad každého milovníka kvality.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

Značka: Festina
Kolekce: Boyfriend

Parametry Festina 16943/1

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Modní
Vodotěsnost 50 M
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový - QUARTZ
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr ciferníku 32 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Zlatá

Vložit recenzi k produktu


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší

0 - nejhorší, 5 - nejlepší


 • Linda
  14.7.2016

  Hodinky jsem viděla na prodejně v Brně a kroužila jsem kolem nich avšak odrazovala mě cena. Moc mě potěšilo, že je v shopu prodáváte za třetinovou cenu. Už je mám téměř týden a jsou opravdu úchvatné.

  • Vzhled produktu 100%
  • Poměr cena - výkon 100%
  • Celková spokojenost 100%

Chci se zeptat

Podobné produkty jiné značky

Akční nabídka produktů

Košík 0 Kč 0

Naposledy
prohlíženo

Uživatelská sekce

Přihlásit
nebo registrovat