/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Boyfriend

Festina Boyfriend 16941/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Boyfriend
Kód: 88212

Módní hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 32 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník zlatá a řemínek stříbrnozlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 32 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Zlatá
Barva řemínku Stříbrnozlatá

Popis Festina Boyfriend

Náramkové hodinky Festina, to je elegance, dokonalý design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, jenž je prověřená desítkami let zkušeností. Od začátku dvacátého stol. sedí náramkové hodinky Festina na neviditelném vrcholu mezi celosvětovými hodináři. Nejvíc se potom dostalo logo značky Festina do větší známosti veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který firma Festina prodávala speciální řady svých náramkových hodinek. V roce 1990 byl potom otevřen cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento cyklistický tým vyhlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na popud tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejoblíbenější řadu náramkových hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic posléze tuto řadu v oblibě téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými edicemi značkových hodinek se sportovním designem. Pokud uvádíme sportovní design, potom je nutné připomenout, že tyto hodinky se hodí pro jakékoliv chvíle, jelikož motiv luxusu je z designu hodinek poměrně jasně jasný.

Sám název Festina má ssvou mnohaletou historii, která vychází ze známého hesla „Festina Lente“, což znamená pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská značka a dnes je možné říci, že se to skutečně vyplatilo a byl to správný krok. V polovině devadesátých let minulého století už měla značka Festina pobočky v padesáti různých zemích. Překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři značky Festina konstruují neustále nové náramkové hodinky, jež jsou stále o krok vepředu oproti cizím značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým vzhledem. Kolekce Trend je jednoduše trendy a zaujmou především mladší obdivovatele hodinek, jenž chtějí něco jiného. Jedná se o poměrně nápadné a hodně odvážné kolekce hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport pak najdeme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, které ocení především milovníci sportu. Řada Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z módy. Jde o elegantní hodinky, které se hodí pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší ponejvíc sportovně laděné jedince ale taky ty, kteří hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16941/1 potěší nejednoho milovníka osobitého designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16941/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty