/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Boyfriend

Festina Boyfriend 16940/3

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Boyfriend
Kód: 88211

Klasické hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 32 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 32 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná

Popis Festina Boyfriend

Hodinky Festina, to to znamená elegance, skvělý design, poctivý materiál a především švýcarská kvalita, která je prověřená desetiletími zkušeností. Od počátku 20. století stojí hodinky značky Festina na neviditelném vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se pak dostalo logo značky Festina do větší známosti široké veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala kolekce svých hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento cyklistický tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká skvělá reklama. Na popud tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doposud nejúspešnější řadu náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic potom tuto edici v oblíbenosti dohnaly a staly se světově oblíbenými kolekcemi hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Pakliže uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro jakékoliv události, jelikož punc luxusu je z designu poměrně jasně patrný.

Sám název Festina má ssvou tradici, jenž pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což by šlo přeložit jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a nyní můžeme říci, že se to opravdu vyplatilo a byl to jistě dobrý krok. V polovině devadesátých let minulého století už měla firma Festina pobočky v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři společnosti Festina konstruují stále nové hodinky, které jsou stále o krok vepředu proti konkurenčním značkám hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Řada Trend je prostě in a osloví hlavně mladé milovníky náramkových hodinek, jenž chtějí něco zvláštního. Jedná se o nápadné a dost odvážné kolekce hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem pozornosti okolí. V modelové kolekci Sport pak nalezneme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen pouhým zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jež ocení především sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z módy. Jedná se o elegantní náramkové hodinky, jež jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovně laděné jedince ale taky ty, kdo hledají nestandardní šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16940/3 potěší každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16940/3


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty