/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Mademoiseille

Festina Mademoiselle 16934/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Mademoiseille
Kód: 88201

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník šedá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Mademoiselle
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 15 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Šedá
Barva řemínku Zlatá

Popis Festina Mademoiseille

Náramkové hodinky Festina, to je jistě známka elegance, moderní design, poctivý materiál a především švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená mnoha létami zkušeností. Od začátku 20. století stojí náramkové hodinky Festina na vrcholku mezi světovými hodinářskými velmocemi. Ponejvíc se potom dostalo logo značky Festina do známosti veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž firma Festina vydávala speciální kolekce svých hodinek. Roku byl potom založen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na popud tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejúspešnější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic posléze tuto edici v oblibě téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými kolekcemi hodinek s designem laděným do sportu. Pakliže uvádíme sportovní design, tak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky se hodí pro nejrůznější okamžiky, jelikož punc luxusu je ze vzhledu dobře jasný.

Sám název Festina má ssvou dlouhou tradici, která pochází z již poměrně známého „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a nyní je možné říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to správný krok. V první polovině 90. let minulého století už měla společnost Festina zastoupení v padesáti různých zemích po celém světě. Překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí stále nové náramkové hodinky, jenž jsou pokaždé o krok vepředu proti jiným značkám hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí označení Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s atypickým vzhledem. Kolekce Trend je prostě trendy a osloví zejména mladší obdivovatele hodinek, kteří chtějí něco zvláštního. Jde o poměrně nápadné a docela odvážné modely náramkových hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem pozornosti okolí. V modelové edici Sport potom najdeme náramkové hodinky přizpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, které ocení zejména sportovci. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o moderní náramkové hodinky, které se hodí pro všechny příležitosti. Náramkové hodinky Festina jsou zkrátka symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší hlavně sportovně laděné jedince ale také ty, kdo hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16934/1 potěší snad každého milovníka netradičního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Tereza

    Hodinky jsem viděla v Praze v hodinářství a kroužila jsem kolem nich avšak odrazovala mě vysoká cenovka. Moc mě tedy potěšilo, že je je v eshopu prodáváte za třetinovou cenu. Už je mám skoro týden a jsou doslova překrásné.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16934/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty