/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Mademoiselle

Festina Mademoiselle 16932/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Mademoiselle
Kód: 88197

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Mademoiselle
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 15 mm
Délka řemínku 195 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Stříbrná

Popis Festina Mademoiselle

Náramkové hodinky Festina, to je elegance, dokonalý design, poctivý materiál a zejména švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená desetiletími zkušeností. Od začátku 20. stol. dominují hodinky Festina na neviditelném vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Ponejvíc se potom dostalo logo značky Festina do větší známosti veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina nabízela řady svých náramkových hodinek. V roce 1990 byl pak založen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější řadu náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic posléze tuto řadu v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými kolekcemi značkových hodinek se sportovním designem. Když zmiňujeme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro všechny chvíle, jelikož jejich punc luxusu je z designu hodinek jasně jasný.

Název Festina má svoji tradici, jenž vychází z hesla „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská značka a nyní je možné říci, že se to firmě vyplatilo a byl to správný krok. V polovině devadesátých let minulého století již měla firma Festina zastoupení v 50 různých zemích. Velké překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina vymýšlejí stále nové hodinky, které jsou vždy o krok napřed proti cizím značkám náramkových hodinek. Řada náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým designem. Edice Trend je zkrátka in a osloví nejvíc mladší obdivovatele náramkových hodinek, jenž chtějí něco extra. Jedná se o nápadné a hodně odvážné kolekce hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem pozornosti svého okolí. V modelové řadě Sport pak najdeme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení především sportovně naladění jedinci. Řada Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z módy. Jde o elegantní náramkové hodinky, které se hodí pro všechny příležitosti. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovně laděné jedince ale také ty, kdo hledají zajímavý šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16932/1 potěší každého milovníka kvality.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16932/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší