/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Boyfriend

Festina Boyfriend 16927/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Boyfriend
Kód: 88108

Módní hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 34 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila modrá, ciferník stříbrná a řemínek modrá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 34 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 16 mm
Barva pouzdra Modrá
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Modrá

Popis Festina Boyfriend

Náramkové hodinky Festina, to je jakýsi symbol elegance, skvělý design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená desítkami let zkušeností. Od začátku 20. století stojí hodinky značky Festina na vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíce se potom dostalo logo hodinek Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina prodávala speciální kolekce svých náramkových hodinek. Roku byl potom založen cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na popud tohoto vělkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic potom tuto řadu v oblibě téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými řadami náramkových hodinek se sportovním typem designu. Pakliže zmiňujeme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro všechny příležitosti, jelikož motiv luxusu je z designu hodinek poměrně dobře patrný.

Název Festina má ssvou mnohaletou tradici, jenž pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což v češtině znamená pospíchej pmalu. V roce 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a dnes lze říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě dobrý krok. V první polovině devadesátých let minulého století již měla firma Festina pobočky v 50 různých zemích. Velké překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí neustále nové hodinky, které jsou vždy o krok vepředu proti ostatním značkám náramkových hodinek. Edice hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s netypickým designem. Kolekce Trend je prostě trendy a zaujmou především mladší milovníky náramkových hodinek, kteří hledají něco extra. Jedná se o poměrně nápadné a poměrně dost odvážné edice náramkových hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport pak najdeme hodinky uzpůsobené milovníkům sportu. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení především sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jde o elegantní náramkové hodinky, jenž se hodí pro kteroukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou zkrátka symbolem kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší hlavně sportovně naladěné jedince ale také ty, kteří hledají nestandardní doplněk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a precizně propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16927/1 potěší snad každého milovníka netadičního stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Oldřiška

    Tyto hodinky jsem si vyhléedla v obchodě a kroužila jsem kolem nich dlouho ale odrazovala mě vysoká cena. Moc mě tedy potěšilo, že je u vás nabízíte za skoro třetinovou cenu. Už je mám skoro měsíc a jsou doslova překrásné.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16927/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty