/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Boyfriend

Festina Boyfriend 16924/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Boyfriend
Kód: 88102

Módní hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 12 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 35 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila fialová, ciferník stříbrná a řemínek fialová barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 35 mm
Výška pouzdra 12 mm
Barva pouzdra Fialová
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Fialová

Popis Festina Boyfriend

Hodinky Festina, to je symbol elegance, skvělý design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, jenž je ověřená desetiletími zkušeností. Od začátku dvacátého století sedí náramkové hodinky Festina na pomysleném vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíce se pak dostalo logo hodinek Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala speciální kolekce náramkových hodinek. Roku byl potom založen profesionální cyklistický tým Festina a o 4 roky na to byl tento cyklistický tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na základě tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejúspešnější kolekci náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se světově oblíbenými řadami značkových hodinek se sportovně laděným designem. Jestliže uvádíme sportovní vzhled, pak je nutné připomenout, že tyto hodinky se hodí pro nejrůznější okamžiky, jelikož punc netradičního luxusu je z designu hodinek poměrně dobře patrný.

Samotný název Festina má svoji dlouholetou historii, která vychází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což v češtině znamená pospíchej pmalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská společnost a nyní můžeme říci, že se to firmě vyplatilo a byl to jistě dobrý tah. V první polovině devadesátých let minulého století již měla společnost Festina pobočky v 50 různých zemích po celém světě. Velké překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina vymýšlejí stále nové hodinky, které jsou pokaždé o krok napřed proti ostatním značkám náramkových hodinek. Kolekce hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s atypickým vzhledem. Edice Trend je prostě in a zaujmou nejvíc mladé milovníky hodinek, jenž hledají něco extra. Jde o nápadné a docela odvážné edice náramkových hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem pozornosti okolí. V modelové edici Sport potom nalezneme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení zejména milovníci sportu. Kolekce Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o klasické hodinky, které jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou jednoduše symbolem poctivosti a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovněji laděné jedince ale taky ty, jenž hledají nestandardní šperk s přidanou hodnotou. Moderní design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16924/1 potěší jistě každého milovníka netadičního stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Nikola

    Hodinky Festina 16924/1 jsem si vyhléedla v obchodě a kroužila jsem pěkně dlouho kolem ale odrazovala mě vysoká cena. Velmi mile mě tedy potěšilo, že je v sopu prodáváte za skoro poloviční cenu. Už je mám téměř týden a jsou doslova nádherné.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16924/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty