/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Mademoiselle

Festina Mademoiselle 16911/2

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Mademoiselle
Kód: 88161

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 34 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník růžové zlato a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Mademoiselle
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 34 mm
Výška pouzdra 10 mm
Šířka řemínku 15 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Růžové zlato
Osazení Zirkonie

Popis Festina Mademoiselle

Hodinky Festina, to to znamená elegance, moderní design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, jenž je prověřená mnoha létami zkušeností. Od počátku 20. stol. vévodí hodinky značky Festina na vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se potom dostalo jméno hodinek Festina do většího povědomí veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který firma Festina prodávala edice svých náramkových hodinek. V roce 1990 byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento tým vyhlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic potom tuto kolekci v oblibě téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými kolekcemi náramkových hodinek s designem laděným do sportu. Když uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro různé události, protože jejich punc luxusu je z designu hodinek docela dobře patrný.

Sám název Festina má svoji mnohaletou tradici, která vychází z již poměrně známého „Festina Lente“, což by šlo přeložit jako pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně využila švýcarská značka a nyní je možné říci, že se to firmě vyplatilo a byl to správný krok. V polovině devadesátých let minulého století již měla společnost Festina zastoupení v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina navrhují neustále nové náramkové hodinky, jenž jsou pořád o krok kupředu proti jiným značkám náramkových hodinek. Kolekce hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Edice Trend je jednoduše in a zaujmou zejména mladé milovníky náramkových hodinek, kteří hledají něco extra. Jde o poměrně nápadné a hodně odvážné kolekce náramkových hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem pozornosti okolí. V modelové řadě Sport potom najdeme náramkové hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jež ocení hlavně sportovně naladění jedinci. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z módy. Jde o klasické hodinky, jež jsou vhodné pro všechny příležitosti. Hodinky Festina jsou zkrátka symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší především sportovně naladěné jedince ale taky ty, kteří hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 16911/2 potěší každého milovníka moderního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16911/2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty