/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Mademoiseille

Festina Mademoiselle 16911/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Mademoiseille
Kód: 88160

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 34 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník stříbrná a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Mademoiselle
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 34 mm
Výška pouzdra 10 mm
Šířka řemínku 15 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Růžové zlato
Osazení Zirkonia

Popis Festina Mademoiseille

Náramkové hodinky Festina, to to znamená elegance, moderní design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, která je ověřená desítkami let zkušeností. Od počátku dvacátého století stojí náramkové hodinky Festina na pomysleném vrcholu mezi světovými hodinářskými společnostmi. Nejvíc se potom dostalo logo hodinek Festina do povědomí společnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro nějž značka Festina prodávala speciální edice svých hodinek. Roku byl potom založen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na popud tohoto vělkého úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější řadu náramkových hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic pak tuto kolekci v oblíbenosti dohnaly a staly se světově oblíbenými řadami značkových hodinek se sportovním designem. Pakliže zmiňujeme sportovní vzhled, tak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro různé okamžiky, protože motiv netradičního luxusu je z designu poměrně dobře jasný.

Samotný název Festina má svoji dlouholetou historii, jenž vychází ze známého hesla „Festina Lente“, které znamená pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a nyní je možné říci, že se to firmě vyplatilo a byl to jistě správný tah. V polovině devadesátých let minulého století už měla společnost Festina pobočky v padesáti různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři společnosti Festina vyvíjejí stále nové hodinky, jež jsou pokaždé o krok kupředu oproti jiným značkám náramkových hodinek. Edice hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Edice Trend je prostě trendy a zaujmou nejvíc mladší milovníky náramkových hodinek, kteří chtějí něco jiného. Jedná se o nápadné a poměrně dost odvážné kolekce náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem zájmu svého okolí. V modelové kolekci Sport pak najdeme hodinky přizpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení hlavně milovníci sportu. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tedy nikdy nevyjde z obliby. Jde o moderní hodinky, jenž jsou vhodné pro kteroukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou zkrátka symbolem poctivosti a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší především sportovně naladěné jedince ale také ty, kdo hledají krásný klenot s přidanou hodnotou. Moderní design a precizně propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16911/1 potěší každého milovníka netadičního stylu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Stela

    Tyto náramkové hodinky jsem měla vyhlédlé v obchodě a kroužila jsem kolem nich ale odrazovala mě vyšší cena. Velmi mile mě tedy překvapilo, že je zde máte za téměř poloviční cenu. Už je mám skoro týden a jsou doslova nádherné.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16911/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty