/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Mademoiselle

Festina Mademoiselle 16895/1

Dámské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Mademoiselle
Kód: 88147

Módní hodinky Festina z kolekce Mademoiselle. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 37 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník bílá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Mademoiselle
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 37 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Zlatá
Osazení Zirkonie
Funkce Ukazatel data

Popis Festina Mademoiselle

Hodinky Festina, to je symbol elegance, skvělý design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, jež je ověřená desetiletími zkušeností. Od počátku dvacátého století stojí hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíce se potom dostalo jméno značky Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který značka Festina nabízela speciální edice svých náramkových hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To je panečku reklama. Na základě tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejúspešnější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto edici v oblibě dohnaly a staly se globálně oblíbenými edicemi náramkových hodinek se sportovním designem. Pakliže zmiňujeme sportovní vzhled, pak je nutné připomenout, že tyto hodinky se hodí pro nejrůznější okamžiky, díky tomu, že motiv netradičního luxusu je z designu hodinek poměrně jasně jasný.

Název Festina má svoji dlouholetou tradici, jenž vychází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská společnost a dnes lze říci, že se to společnosti vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině 90. let minulého století již měla společnost Festina zastoupení v padesáti různých zemích po celém světě. Překvapení následně přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři značky Festina navrhují stále nové náramkové hodinky, jež jsou stále o krok kupředu proti dalším značkám náramkových hodinek. Edice hodinek Festina nesoucí jméno Trend se specializuje na hodinky s atypickým vzhledem. Edice Trend je zkrátka cool a zaujmou nejvíc mladé obdivovatele náramkových hodinek, kteří chtějí něco extra. Jedná se o poměrně nápadné a docela odvážné edice hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem zájmu svého okolí. V modelové edici Sport potom nalezneme hodinky uzpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení především sportovci. Edice Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z obliby. Jde o klasické hodinky, jenž jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou zkrátka symbolem poctivosti a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší ponejvíc sportovněji laděné jedince ale také ty, kdo hledají zajímavý klenot s přidanou hodnotou. Moderní design a puntičkářsky propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16895/1 potěší jistě každého milovníka kvality.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16895/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty