/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Boyfriend

Festina Boyfriend 16816/2

Dámské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Boyfriend
Kód: 81926

Klasické hodinky Festina z kolekce Boyfriend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 36 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník růžové zlato a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Boyfriend
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 36 mm
Výška pouzdra 9 mm
Šířka řemínku 18 mm
Délka řemínku 195 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Růžové zlato
Funkce Ukazatel data , Zobrazení 24 hod. času , Ukazatel dne v týdnu

Popis Festina Boyfriend

Náramkové hodinky Festina, to to znamená elegance, design, poctivý materiál a hlavně švýcarská kvalita, jenž je ověřená mnoha létami zkušeností. Od začátku 20. stol. sedí náramkové hodinky značky Festina na jakémsi vrcholu mezi světovými hodinářskými společnostmi. Nejvíce se potom dostalo logo hodinek Festina do větší známosti široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro který firma Festina nabízela speciální kolekce svých hodinek. Roku byl pak založen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká povedená reklama. Na základě tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doposud nejoblíbenější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic následně tuto řadu v oblíbenosti dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami hodinek s designem laděným do sportu. Když zmiňujeme sportovní design, tak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky se hodí pro různé příležitosti, protože punc netradičního luxusu je z designu hodinek jasně jasný.

Sám název Festina má svoji historii, jenž pochází z již poměrně známého „Festina Lente“, což znamená pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská značka a dnes lze říci, že se to firmě vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině devadesátých let minulého století už měla společnost Festina zastoupení v padesáti různých zemích po celém světě. Překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři společnosti Festina vyvíjejí neustále nové hodinky, jenž jsou vždy o krok kupředu oproti dalším značkám náramkových hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s netypickým designem. Edice Trend je prostě in a zaujmou zejména mladší obdivovatele náramkových hodinek, kteří chtějí něco neobvyklého. Jde o nápadné a hodně odvážné kolekce hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem zájmu svého okolí. V modelové kolekci Sport potom najdeme náramkové hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jež ocení hlavně milovníci sportu. Edice Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o moderní hodinky, které jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou zkrátka symbolem vysoké kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší zejména sportovně naladěné jedince ale také ty, kdo hledají krásný klenot s přidanou hodnotou. Moderní design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy naprostou samozřejmostí. Hodinky Festina 16816/2 potěší každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16816/2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty