/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Trend

Festina Trend 16730/3

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Trend
Kód: 81828

Módní hodinky Festina z kolekce Trend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 34 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník růžové zlato a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Trend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 34 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Stříbrná

Popis Festina Trend

Hodinky Festina, to je symbol elegance, skvělý design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, jež je prověřená desítkami let zkušeností. Od začátku dvacátého stol. dominují náramkové hodinky Festina na pomyslném vrcholku mezi celosvětovými hodináři. Nejvíce se potom dostalo logo hodinek Festina do většího povědomí veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro nějž značka Festina prodávala kolekce svých hodinek. Roku byl pak otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento cyklistický tým vyhlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na základě tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblibě dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými řadami klasických hodinek se sportovním designem. Když uvádíme sportovní design, pak je nutné dodat, že tyto náramkové hodinky se hodí pro jakékoliv okamžiky, jelikož punc netradičního luxusu je z designu hodinek docela dobře jasný.

Sám název Festina má ssvou historii, která pochází z již docela známého hesla „Festina Lente“, což by šlo přeložit jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská značka a nyní můžeme říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to jistě správný tah. V polovině devadesátých let minulého století už měla značka Festina zastoupení v padesáti různých zemích po celém světě. Velké překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina vyvíjejí neustále nové hodinky, které jsou pořád o krok kupředu proti cizím značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým designem. Kolekce Trend je zkrátka cool a zaujmou především mladé obdivovatele hodinek, kteří chtějí něco zvláštního. Jedná se o nápadné a poměrně dost odvážné modely náramkových hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem zájmu svého okolí. V modelové edici Sport potom najdeme hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, které ocení zejména milovníci sportu. Řada Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z módy. Jde o klasické hodinky, jenž se hodí pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou zkrátka symbolem poctivé kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší hlavně sportovněji laděné jedince ale také ty, kteří hledají nestandardní doplněk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a precizně propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16730/3 potěší jistě každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Judita

    Náramkové hodinky jsem si pořídila jelikož jsem na ně viděla samé kladné recenze a opravdu to můžu potvrdit, doopravdy prima náramkové bodinky. Pokud nad koupí přemýšlíte, tak neváhejte, stojí za to. Přemýšlela jsem nejdřív nad těmito ale nakonec vyhrály tyhle. Úžasně mě sednou na ruku a ladí skoro se vším oblečením.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16730/3


0 - nejhorší, 5 - nejlepší