/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Festina

Festina Festina 16730/2

Dámské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Festina
Kód: 81826

Módní hodinky Festina z kolekce Festina. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 35 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník černá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Festina
Kategorie Módní
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 35 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Černá
Barva řemínku Stříbrná

Popis Festina Festina

Hodinky Festina, to je symbol elegance, neotřelý design, poctivý materiál a především švýcarská kvalita, která je ověřená desetiletím zkušeností. Od začátku 20. století kralují náramkové hodinky Festina na neviditelném vrcholu mezi světovými hodinářskými velmocemi. Nejvíc se potom dostalo jméno značky Festina do většího povědomí široké veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina vydávala edice svých náramkových hodinek. V roce 1990 byl potom založen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento cyklistický tým vyhlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká povedená reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější řadu hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblibě téměř dohnaly a staly se světově oblíbenými edicemi značkových hodinek se sportovním designem. Když uvádíme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky se hodí pro nejrůznější události, jelikož punc luxusu je ze vzhledu poměrně dobře jasný.

Sám název Festina má ssvou mnohaletou historii, která pochází z hesla „Festina Lente“, což znamená pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo prvně využila švýcarská společnost a nyní můžeme říci, že se to vyplatilo a byl to jistě dobrý krok. V polovině 90. let minulého století už měla značka Festina pobočky v padesáti různých zemích po celém světě. Velké překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři firmy Festina konstruují stále nové hodinky, jež jsou pokaždé o krok kupředu oproti cizím značkám hodinek. Řada hodinek Festina nesoucí název Trend se specializuje na náramkového hodinky s atypickým designem. Edice Trend je prostě cool a zaujmou nejvíc mladší obdivovatele hodinek, kteří chtějí něco jiného. Jedná se o nápadné a poměrně dost odvážné modely hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem pozornosti okolí. V modelové řadě Sport pak najdeme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, které ocení především sportovně naladění jedinci. Řada Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o moderní náramkové hodinky, jenž jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou prostě symbolem poctivé kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší ponejvíc sportovněji naladěné jedince ale taky ty, jenž hledají překrásný doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16730/2 potěší jistě každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16730/2


0 - nejhorší, 5 - nejlepší