/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Trend

Festina Trend 16702/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Trend
Kód: 40179

Módní hodinky Festina z kolekce Trend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 35 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník bílá a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Trend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 35 mm
Výška pouzdra 8 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Růžové zlato
Osazení Zirkonia

Popis Festina Trend

Náramkové hodinky Festina, to je jistě známka elegance, dokonalý design, kvalitní materiál a především švýcarská kvalita, která je odzkoušená desetiletími zkušeností. Od počátku 20. stol. stojí hodinky Festina na vrcholu mezi světovými hodináři. Ponejvíc se pak dostalo logo značky Festina do většího povědomí společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který firma Festina nabízela speciální řady náramkových hodinek. Roku byl potom otevřen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento cyklistický tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká skvělá reklama. Na popud tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejoblíbenější kolekci hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic následně tuto kolekci v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se celosvětově oblíbenými kolekcemi náramkových hodinek s designem laděným do sportu. Jestliže uvádíme sportovní vzhled, potom je nutné připomenout, že tyto hodinky jsou vhodné pro jakékoliv události, protože jejich punc luxusu je z designu jasně patrný.

Sám název Festina má svoji dlouhou tradici, která pochází ze známého hesla „Festina Lente“, což lze do češtiny přeložit jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé využila švýcarská společnost a nyní je možné říci, že se to firmě vyplatilo a byl to jistě správný krok. V první polovině devadesátých let minulého století už měla společnost Festina pobočky v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení pak přišlo v roce 1998 kdy se značka Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři značky Festina konstruují neustále nové náramkové hodinky, jež jsou pořád o krok kupředu oproti konkurenčním značkám hodinek. Řada náramkových hodinek Festina nesoucí název Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým vzhledem. Řada Trend je prostě in a osloví hlavně mladé obdivovatele hodinek, jenž hledají něco jiného. Jde o nápadné a poměrně dost odvážné edice hodinek a jejich majitel tak bude pokaždé středem pozornosti okolí. V modelové řadě Sport potom nalezneme náramkové hodinky přizpůsobené milovníkům sportu. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě skrývají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení hlavně sportovci. Edice Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z módy. Jde o klasické hodinky, jenž jsou vhodné pro všechny příležitosti. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší především sportovněji laděné jedince ale také ty, kteří hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a skvěle propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16702/1 potěší nejednoho milovníka osobitého designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

  • 100%
    Drahoslava

    Náramkové hodinky značky Casio jsem koupila protože jsem na ně četla super recenze a skutečně je mohu potvrdit, skutečně nádherné náramkové bodinky. Pokud nad koupí přemýšlíte, tak neváhejte, stojí za to. Mám je sice teprve pár dní ale už jsem si je stihla zamilovat. Bezvadně mně padnou na ruku a hodí se outfitu.

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16702/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty