/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Chronograph

Festina Chronograph 16699/1

Dámské hodinky 100%

Značka: Festina Kolekce: Chronograph
Kód: 82027

Módní hodinky Festina z kolekce Chronograph. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní keramika, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 38 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila bílá, ciferník bílá a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí keramika. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Chronograph
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Keramika
Materiál řemínku Keramika
Průměr/Šířka pouzdra 38 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Bílá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Bílá

Popis Festina Chronograph

Hodinky Festina, to je jistě známka elegance, moderní design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, která je odzkoušená desetiletím zkušeností. Od počátku 20. stol. figurují hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi světovými hodináři. Nejvíce se pak dostalo logo značky Festina do větší známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina prodávala speciální řady náramkových hodinek. V roce 1990 byl pak založen cyklistický tým Festina a o 4 roky na to byl tento cyklistický tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat doteď nejoblíbenější edici hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic potom tuto edici v oblibě dohnaly a staly se světově oblíbenými kolekcemi hodinek s designem laděným do sportu. Jestliže uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky jsou vhodné pro nejrůznější chvíle, jelikož jejich punc luxusu je z designu poměrně dobře jasný.

Název Festina má ssvou dlouholetou tradici, jenž pochází z již poměrně známého „Festina Lente“, což v češtině znamená pospíchej pmalu. V roce 1902 toto logo prvně využila švýcarská značka a dnes lze říci, že se to společnosti vyplatilo a byl to správný tah. V první polovině 90. let minulého století již měla společnost Festina zastoupení v padesáti různých zemích. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se firma Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři značky Festina vyvíjejí stále nové náramkové hodinky, jenž jsou vždy o krok kupředu proti jiným značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým designem. Edice Trend je zkrátka cool a osloví hlavně mladší milovníky hodinek, jenž hledají něco zvláštního. Jde o nápadné a docela odvážné modely náramkových hodinek a jejich nositel tak bude vždy středem pozornosti svého okolí. V modelové edici Sport potom nalezneme hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, které ocení zejména milovníci sportu. Edice Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z módy. Jde o moderní hodinky, jež se hodí pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou prostě symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší nejvíc sportovněji naladěné jedince ale taky ty, kdo hledají překrásný klenot s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou pak vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16699/1 potěší snad každého milovníka netradičního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16699/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší