/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Trend

Festina Trend 16698/6

Dámské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Trend
Kód: 40692

Klasické hodinky Festina z kolekce Trend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 35 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník růžové zlato a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí keramika. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Trend
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Keramika
Průměr/Šířka pouzdra 35 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Růžové zlato

Popis Festina Trend

Náramkové hodinky Festina, to to znamená elegance, neotřelý design, kvalitní materiál a hlavně švýcarská kvalita, která je prověřená mnoha létami zkušeností. Od začátku 20. stol. figurují hodinky značky Festina na pomyslném vrcholku mezi celosvětovými hodinářskými velmocemi. Nejvíce se potom dostalo jméno značky Festina do větší známosti veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina prodávala speciální řady náramkových hodinek. V roce 1990 byl potom založen cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na základě tohoto úspěchu se firma Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejúspešnější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Kolekce Trend, Sport a Classic pak tuto edici v oblíbenosti dohnaly a staly se globálně oblíbenými kolekcemi klasických hodinek se sportovním designem. Pakliže uvádíme sportovní vzhled, tak je nutné dodat, že tyto hodinky se hodí pro všechny chvíle, protože motiv luxusu je z designu hodinek poměrně jasně patrný.

Samotný název Festina má ssvou mnohaletou historii, která vychází z již poměrně známého „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo prvně použila švýcarská společnost a nyní je možné říci, že se to skutečně vyplatilo a byl to jistě správný krok. V polovině devadesátých let minulého století už měla kolekce Festina pobočky v 50 různých zemích po celém světě. Velké překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí neustále nové náramkové hodinky, které jsou stále o krok vepředu oproti cizím značkám hodinek. Edice náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se specializuje na hodinky s atypickým designem. Řada Trend je jednoduše trendy a osloví zejména mladé obdivovatele hodinek, jenž chtějí něco neobvyklého. Jedná se o poměrně nápadné a poměrně dost odvážné edice hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem zájmu okolí. V modelové edici Sport pak najdeme náramkové hodinky přizpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen pouhým zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jež ocení zejména sportovci. Kolekce Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o elegantní hodinky, jež jsou vhodné pro kteroukoliv příležitost. Náramkové hodinky Festina jsou prostě symbolem poctivosti a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší ponejvíc sportovněji laděné jedince ale také ty, jenž hledají nestandardní doplněk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16698/6 potěší nejednoho milovníka netradičního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16698/6


0 - nejhorší, 5 - nejlepší