/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Ceramic

Festina Ceramic 16532/1

Dámské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Ceramic
Kód: 81974

Módní hodinky Festina z kolekce Ceramic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a hranaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 40 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník stříbrná a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí keramika + ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Ceramic
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Hranaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Keramika + Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 40 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Stříbrná
Barva řemínku Bílá , Stříbrná

Popis Festina Ceramic

Náramkové hodinky Festina, to je elegance, dokonalý design, kvalitní materiál a zejména švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená desetiletím zkušeností. Od začátku dvacátého stol. dominují hodinky značky Festina na pomysleném vrcholu mezi světovými hodináři. Nejvíc se potom dostalo jméno značky Festina do většího povědomí veřejnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro který značka Festina vydávala speciální řady náramkových hodinek. Roku byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento cyklistický tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doposud nejoblíbenější edici hodinek na Festina Tour de France. Edice Trend, Sport a Classic následně tuto kolekci v oblibě dohnaly a staly se světově oblíbenými edicemi hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Pokud zmiňujeme sportovní design, potom je nutné připomenout, že tyto hodinky se hodí pro všechny okamžiky, jelikož punc luxusu je ze vzhledu poměrně jasně jasný.

Sám název Festina má ssvou dlouholetou tradici, jenž vychází z hesla „Festina Lente“, které znamená pospíchej pomalu. Roku 1902 toto logo porvé využila švýcarská značka a dnes lze říci, že se to společnosti skutečně vyplatilo a byl to správný krok. V polovině 90. let minulého století již měla společnost Festina pobočky v padesáti různých zemích po celém světě. Velké překvapení potom přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Designeři a inženýři společnosti Festina vyvíjejí stále nové hodinky, které jsou vždy o krok vepředu oproti konkurenčním značkám hodinek. Kolekce hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s netypickým vzhledem. Kolekce Trend je prostě trendy a osloví nejvíc mladé milovníky hodinek, jenž chtějí něco neobvyklého. Jedná se o nápadné a dost odvážné modely náramkových hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem pozornosti okolí. V modelové kolekci Sport pak nalezneme hodinky přizpůsobené milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je patrné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen pouhým ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jež ocení zejména milovníci sportu. Řada Festina Classic zase respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tak nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o elegantní hodinky, které jsou vhodné pro kteroukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou prostě symbolem poctivosti a nikdy s nimi neuděláte chybu. Potěší hlavně sportovně laděné jedince ale taky ty, kdo hledají překrásný šperk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16532/1 potěší snad každého milovníka moderního designu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16532/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší