Festina Titanium 16461/1

Festina Titanium 16461/1

Dámské hodinky

Klasické hodinky Festina z kolekce Titanium. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 7 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní titan, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 31 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí titan. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Titanium
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
 
Vodotěstnost
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Titan
Materiál řemínku Titan
Průměr/Šířka pouzdra 31 mm
Výška pouzdra 7 mm
Šířka řemínku 16 mm
Délka řemínku 200 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Stříbrná
Funkce Chráněná korunka, Luminiscence, Ukazatel data

Popis Festina Titanium

Náramkové hodinky Festina, to je symbol elegance, neotřelý design, poctivý materiál a především švýcarská kvalita, jenž je odzkoušená mnoha létami zkušeností. Od začátku dvacátého stol. stojí náramkové hodinky Festina na neviditelném vrcholu mezi celosvětovými hodinářskými společnostmi. Nejvíc se pak dostalo jméno hodinek Festina do známosti široké veřejnosti ve spojitosti s cyklistickým závodem Tour de France, pro nějž značka Festina vydávala edice svých náramkových hodinek. Roku byl potom založen profesionální cyklistický tým Festina a o čtyři roky na to byl tento tým prohlášen jako úplný vítěz týmového hodnocení Tour de France. To lze označit jako dokonalou reklamu. Na popud tohoto vělkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejúspešnější edici náramkových hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic následně tuto kolekci v oblíbenosti dohnaly a staly se globálně oblíbenými řadami hodinek se sportovně laděným designem. Jestliže zmiňujeme sportovní design, pak je nutné dodat, že tyto hodinky jsou vhodné pro jakékoliv okamžiky, protože jejich punc luxusu je z designu hodinek poměrně jasně jasný.

Sám název Festina má ssvou dlouholetou historii, která pochází z již poměrně známého „Festina Lente“, což má český ekvivalent známý jako pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé použila švýcarská společnost a nyní je možné říci, že se to vyplatilo a byl to jistě dobrý tah. V první polovině devadesátých let minulého století už měla značka Festina pobočky v 50 různých zemích. Překvapení pak přišlo roku 1998 kdy se organizace Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři firmy Festina vymýšlejí stále nové hodinky, jež jsou pořád o krok napřed proti cizím značkám náramkových hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na náramkového hodinky s atypickým vzhledem. Řada Trend je prostě in a osloví zejména mladší milovníky hodinek, kteří hledají něco jiného. Jedná se o poměrně nápadné a poměrně dost odvážné edice náramkových hodinek a jejich majitel tak bude vždy středem pozornosti okolí. V modelové edici Sport pak nalezneme hodinky uzpůsobené milovníkům sportu. Na první pohled je jasné, že tyto hodinky nejsou jen obyčejným ukazatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto hodinky jsou opatřeny velkým množstvím funkcí, jenž ocení především sportovně naladění jedinci. Edice Festina Classic respektuje tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich design tedy nikdy nevyjde z obliby. Jedná se o moderní hodinky, které jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou jednoduše symbolem neuvěřitelné kvality a nikdy s nimi jistě neuděláte chybu. Potěší hlavně sportovně naladěné jedince ale také ty, jenž hledají zajímavý doplněk s přidanou hodnotou. Dokonalý design a skvěle propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Náramkové hodinky Festina 16461/1 potěší úplně každého milovníka kvalitních hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Položit dotaz Zavřít formulář

Hodnocení našich zákazníků

    Irma Náramkové hodinky značky Casio jsem si pořídila protože jsem na ně slyšela samou chválu a můžu to jen potvrdit, vážně skvělé náramkové bodinky. Pokud nad koupí přemýšlíte, tak neváhejte, stojí za to. Přemýšlela jsem nejdřív nad těmito ale nakonec vyhrály tyhle. Suprově mi sednou na ruku a hodí se k oblečení.

Přidat hodnocení Zavřít formulář

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16461/1

Vaše hodnocení: