/ Hodinky / Dámské hodinky / Festina Trend

Festina Trend 16394/1

Dámské hodinky

Značka: Festina Kolekce: Trend
Kód: 39931

Módní hodinky Festina z kolekce Trend. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 11 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní keramika + ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník bílá a řemínek bílá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí plast. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 30 M.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Festina
Kolekce Trend
Kategorie Módní
Vodotěsnost 30 M
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Keramika + Ocel
Materiál řemínku Plast
Průměr pouzdra 38 mm
Výška pouzdra 11 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Bílá , Stříbrná
Barva řemínku Bílá
Osazení Zirkonia
Funkce Zobrazení 24 hod. času , Datum , Ukazatel data
Rozměr hodinek 41 x 38 x 11 mm

Popis Festina Trend

Hodinky Festina, to to je známka elegance, moderní design, poctivý materiál a zejména švýcarská kvalita, která je prověřená desítkami let zkušeností. Od začátku dvacátého století kralují náramkové hodinky Festina na pomysleném vrcholu mezi světovými hodináři. Nejvíc se potom dostalo logo hodinek Festina do známosti společnosti ve spojitosti se závodem Tour de France, pro nějž značka Festina nabízela speciální edice svých hodinek. Roku byl pak otevřen cyklistický tým Festina a o čtyři roky později byl tento cyklistický tým prohlášen jako celkový vítěz týmového hodnocení Tour de France. Tomu se říká dokonalá reklama. Na základě tohoto velkého úspěchu se značka Festina rozhodla přejmenovat doteď nejúspešnější řadu hodinek na Festina Tour de France. Řada Trend, Sport a Classic pak tuto řadu v oblíbenosti téměř dohnaly a staly se globálně oblíbenými řadami hodinek s designem říkajícím jasně, že se jedná o sportovní hodinky. Pakliže uvádíme sportovní design, potom je nutné připomenout, že tyto náramkové hodinky se hodí pro všechny chvíle, protože punc luxusu je z designu hodinek docela jasně jasný.

Samotný název Festina má ssvou dlouholetou tradici, jenž vychází z již docela známého hesla „Festina Lente“, které znamená pospíchej pomalu. V roce 1902 toto logo porvé použila švýcarská značka a dnes můžeme říci, že se to firmě vyplatilo a byl to správný tah. V polovině 90. let minulého století již měla firma Festina zastoupení v 50 různých zemích po celém světě. Překvapení potom přišlo v roce 1998 kdy se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France. Inženýři a designeři značky Festina konstruují neustále nové náramkové hodinky, jenž jsou pokaždé o krok kupředu oproti konkurenčním značkám hodinek. Kolekce náramkových hodinek Festina nesoucí jméno Trend se zaměřuje na hodinky s netypickým vzhledem. Kolekce Trend je jednoduše cool a osloví hlavně mladé obdivovatele hodinek, kteří hledají něco zvláštního. Jedná se o nápadné a docela odvážné edice hodinek a jejich nositel tak bude pokaždé středem zájmu okolí. V modelové řadě Sport pak nalezneme náramkové hodinky uzpůsobené hlavně milovníkům sportovních aktivit. Na první pohled je jasné, že tyto náramkové hodinky nejsou jen obyčejným zobrazovatelem času ale že v sobě mají něco víc. Tyto náramkové hodinky jsou opatřeny množstvím funkcí, jenž ocení hlavně sportovci. Řada Festina Classic respektuje klasickou nadčasovou hodinářskou eleganci a jejich vzhled tak nikdy nevyjde z módy. Jedná se o klasické náramkové hodinky, jež se hodí pro jakoukoliv příležitost. Hodinky Festina jsou prostě symbolem kvality a nikdy s nimi neučiníte chybu. Potěší především sportovně laděné jedince ale také ty, jež hledají luxusní doplněk s přidanou hodnotou. Moderní design a puntičkářsky propracované detaily jsou potom vždy samozřejmostí. Hodinky Festina 16394/1 potěší každého milovníka poctivých hodinek.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Naši specialisté vám rádi poradí

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
581 580 660
Po–Pá 9–17 hod.


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Festina 16394/1


0 - nejhorší, 5 - nejlepší