Casio Sports W-S220C-4A

Pánské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sports
Kód: 81509

Sportovní hodinky Casio z kolekce Sports. Ideální doplněk pro muže upřednostňující digitální a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 15 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní resin, najdete spolehlivý solární strojek pohánějící v průměru 50 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila červená, ciferník lcd a řemínek červená barva. Z hlediska materiálu mu vévodí pryskyřice. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 10 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro muže
Značka Casio
Kolekce Sports
Kategorie Sportovní
Vodotěsnost 10 ATM
Typ číselníku Digitální
Typ strojku Solární
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Resin
Materiál řemínku Pryskyřice
Průměr/Šířka pouzdra 50 mm
Výška pouzdra 15 mm
Barva pouzdra Červená
Barva ciferníku LCD
Barva řemínku Červená
Funkce Indikátor stavu nabití , Solární dobíjení , Stopky , Osvětlení , Alarm , Světové časy

Popis Casio Sports

Firmu Casio zná bezesporu úplně každý. Je to pojem, který se stal synonymem kvality. Jaká je ale historie značky Casio a jak vlastně vznikly první Casio náramkové hodinky? Společnost Casio je především známá pro svoje velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. Hodinky G-Shock si zamiovali nejen známí sportovci ovšem také amatérští milovníci sportu. Ćím je tato obliba způsobená? Jak jsme již napsali, hodinky G-Shock jsou až neskutčně odolné. Současně s tím jsou ale vzhledově velmi moderní. Tyto hodinky působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto řadu oblíbili složky záchranných sborů nejen v ČR ale taky v zahraničí. Další oblíbenou kolekcí Casio hodinek je kolekce Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a vnáří do designu hodinek dnes tak velmi žádaný sportovní element. Casio Edifice působí díky lesklé oceli neskutečně luxusně. Mladším milovníkům hodinek je pak určena řada Baby-G. Řada Baby-G je zhmotněním radosti ze života. Z této edice hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a toulání po lesích? Máte rádi outdoorové aktivity? Pak je konkrétně vám určena edice Casio Protrek. Tahle řada je koncipována všem obdivovatelům přírody a náročných outdoorových aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že firma Casio myslí hlavně na sportovce a na muže. Ovšem firma Casio má co ukázat i dívkám a ženám. Například taková kolekce Sheen zvýrazňuje ženskou něžnost a eleganci. Ženy a dívky si tak přijdou také na své a najodu u Casia krásné dámské hodinky. Řada Sheen jim skýtá elegantní, vkusné ale současně moderní hodinky. I hodinky z této edice jsou charakteristické maximální možnou přesností a kvalitou. Teď ovšem opět zpátky ke sportu. správní sportovci jistě ocení také edici hodinek Casio Sport, která je určena všem lidem s aktivním přístupem k životu. Řada hodinek Sport bude kamarádem na vašem tréninku, bude partnerem na cestě do cíle. Poslední dobou je také velice oblíbená kolekce hodinek Casio Collection, jnež nám nabízí mnoho nejrůznějších stylů a druhů hodinek pro různé příležitosti. Značka Casio přišla na trh s další velmi zajímavou kolekcí hodinek. Byla vyslyšena přání všech manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli stále co maximálně přesný přehled o čase. Edice nese název Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na jednání pozdě nebo že by vám ujel třeba autobus. Ať už hledáte luxusní pánské hodinky nebo módní dámské hodinky, značka Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Tak jako na všechny hodinky Casio, tak i hodinky Casio W-S220C-4A vynikají skvělou přesností a kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Pánské hodinky Casio W-S220C-4A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty