/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Sheen

Casio Sheen SHE-3808PG-9A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sheen
Kód: 88044

Módní hodinky Casio z kolekce Sheen. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 34 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník růžové zlato a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Sheen
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 34 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Růžové zlato
Osazení Krystaly Swarovski
Funkce Ukazatel data, Ukazatel dne v týdnu, Zobrazení 24 hod. času

Popis Casio Sheen

Společnost Casio zná jistě téměř každý. Je to jakýsi pojem, který se stal neodmyslitelným symbolem vysoké kvality. Jaká je ale historie firmy Casio a jak vznikly první Casio hodinky? Firma Casio je nejvíc známá pro své velice odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ovšem také normální vyznavači sportu. Ćím to je způsobené? Jak jsme napsali, G-Shock jsou neskutečně odolné. Současně jsou však vzhledově velmi moderní. Tato řada působí moderně a neotřele. Dokonce si tyto hodinky oblíbili složky vojenských a záchranných sborů nejenom u nás ale taky ve světě. Další velmi oblíbenou řadou Casio hodinek je kolekce Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a přináší do designu těchto hodinek dnes velmi žádaný element sportu. Kolekce hodinek Casio Edifice působí díky použitému kovu neskutečně luxusně a moderně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je potom určena kolekce Casio Baby-G. Edice Baby-G je synonymem mladistvé rozpustilosti. Z téhle edice hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a toulání po lese? Máte rádi outdoorové aktivity? Potom je přímo vám určena kolekce Casio Protrek. Tahle kolekce je koncipována všem milovníkům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Možná to nyní vypadá tak, že Casio myslí zejména na milovníky sportu a na muže. Nenechte se zmýlit, firma Casio má co nabídnout i dívkám a ženám. Kupříkladu edice Sheen podtrhuje nežnost ženy a ženskou eleganci. Dámy a dívky si přijdou taky na svoje. Edice Casio Sheen jim skýtá něžné, vkusné ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I hodinky z téhé kolekce jsou charakteristické maximální možnou přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Teď ovšem opět zpátky ke sportu. Sportovci určitě ocení známou edici Casio Sport, jež je určena všem lidem s aktivním přístupem k životu. Řada Casio Sport bude kámošem na vašem tréninku, stane se vaším partnerem cestou do cíle. Poslední dobou je také velmi oblíbená řada náramkových hodinek Collection, která nám skýtá dost různých variant a typů náramkových hodinek pro různé příležitosti. Společnost Casio přišla na trh s ještě jednou hodně zajímavou kolekcí náramkových hodinek. Byly vyslyšeny touhy manažerů, ředitelů firem a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co maximálně přesný přehled o aktuálním čase. Ona edice nese jméno Casio Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už sháníte klasické pánské hodinky nebo módní hodinky, společnost Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Stejně jako na hodinky Casio, tak i náramkové hodinky Casio SHE-3808PG-9A vynikají skvělou přesností a skvělou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio SHE-3808PG-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty