/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Sheen

Casio Sheen SHE-3805PG-9A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sheen
Kód: 85807

Módní hodinky Casio z kolekce Sheen. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 9 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila růžové zlato, ciferník růžové zlato a řemínek růžové zlato barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Sheen
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 9 mm
Barva pouzdra Růžové zlato
Barva ciferníku Růžové zlato
Barva řemínku Růžové zlato
Osazení Swarovski křišťály
Funkce Ukazatel data , Zobrazení 24 hod. času , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Sheen

Značku Casio zná bezesporu každý. Je to pojem, který se stal symbolem spolehlivosti. Jaká je ale historie značky Casio a jak byly vyrobeny první Casia? Společnost Casio je hlavně známá pro své neuvěřitelně odolné náramkové hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen sportovci ovšem také běžní milovníci sportovních aktivit. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak jsme již psali, hodinky G-Shock jsou velice odolné. Zároveň jsou však propracované i po stránce designu. Tato řada působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili vojáci a záchranáři nejenom v Česku ale i v zahraničí. Další velmi oblíbenou edicí hodinek Casio je řada Casio Edifice, jenž odkazuje na motorsport a přidává do designu hodinek dnes velmi žádaný element sportu. Řada Edifice působí díky lesklé oceli velmi stylově a luxusně. Mladším milovníkům Casio je potom určena edice hodinek Casio. Řada Baby-G je synonymem mladistvé rozpustilosti. Z této řady hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete výlety do přírody a procházky po lese? Hledáte outdoorové aktivity? V tom případě je konkrétně vám určena řada hodinek Protrek. Tato edice je určena všem obdivovatelům outdooru a náročných outdoorových aktivit. Možná to zatím vypadá tak, že společnost Casio myslí jen na fandy sportu a na pány. Ovšem značka Casio má co ukázat i dívkám a ženám. Například edice Sheen skvěle podtrhuje nežnost ženy a eleganci. Ženy a dívky si přijdou taky na své a objeví nádherné Casio hodinky. Kolekce Sheen jim skýtá něžné, vkusné ale současně moderní dámské náramkové hodinky. I hodinky z této edice jsou charakteristické velmi vysokou přesností a velkou kvalitou. Teď ovšem opět zpět ke sportu. správní sportovci stoprocentně ocení také kolekci Casio Sport, jež je určená lidem s aktivním přístupem k životu. Řada Sport se stane vaším parťákem na tréninku, stane se vaším partnerem cestou do cíle. V posledních letech je také velice oblíbená edice hodinek Casio Collection, jnež nám nabízí dost nejrůznějších variant a typů hodinek pro ůrzné chvíle. Casio přišlo na trh s další hodně zajímavou kolekcí hodinek. Byly vyslyšeny touhy všech manažerů, majitelů firem a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli vždycky co přesný přehled o aktuálním čase. Ona edice má název Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvené jednání pozdě nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte stylové náramkové hodinky nebo něžné náramkové hodinky, Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Stejně jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio SHE-3805PG-9A vynikají překvapivou přesností a skvělou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio SHE-3805PG-9A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty