/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Sheen

Casio Sheen SHE-3044D-7A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Sheen
Kód: 85794

Módní hodinky Casio z kolekce Sheen. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 10 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 35 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila stříbrná, ciferník perleťová a řemínek stříbrná barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 5 ATM.

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Sheen
Kategorie Módní
Vodotěsnost 5 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 35 mm
Výška pouzdra 10 mm
Barva pouzdra Stříbrná
Barva ciferníku Perleťová
Barva řemínku Stříbrná
Osazení Swarovski křišťály
Funkce Ukazatel data , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Sheen

Značku Casio zná jistě téměř každý. Je to pojem, který se stal neodmyslitelným symbolem vysoké kvality. Jaká je ale historie společnosti Casio a jak vznikly první hodinky Casio? Firma Casio je nejvíc známá pro své velmi odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si zamiovali nejen profesionální sportovci ovšem také normální milovníci sportu. Ćím to je způsobené? Jak jsme již napsali, G-Shock jsou neskutečně odolné. Zároveň s tím jsou ale propracované i po stránce designu. G-Shock působí neotřele a moderně. Dokonce si je oblíbili záchranáři a vojáci nejenom v Česku ale i ve světě. Další velmi oblíbenou řadou hodinek Casio je edice Casio Edifice, která míří na motorsport a přidává do vzhledu hodinek dnes tak moc žádaný sportovní element. Kolekce hodinek Casio Edifice působí díky použitému kovu neskutečně elegantně. Mladším milovníkům Casio je potom určena edice hodinek Casio. Řada Baby-G je zosobněním radosti z mládí. Z této řady hodinek je přímo cítit radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a procházky po horách? Milujete outdoorové aktivity? V tom případě je právě vám určena kolekce Protrek. Tato edice je určena všem obdivovatelům outdooru a náročných venkovních aktivit. Zřejmě to teď vypadá tak, že Casio myslí jenom na milovníky sportu a na muže. Nenechte se mýlit, Casio má co dát i dívkám a ženám. Například taková edice Casio Sheen příjemně podrtehuje nežnost ženy a eleganci. Dámy si tak přijdou taky na svoje. Řada Casio Sheen jim dává něžné, propracované ale zároveň moderní dámské náramkové hodinky. I dámské hodinky se vyznačují maximální přesností a vysokou kvalitou. Teď ovšem opět zpět ke sportu. Všichni fanoušsci sportu stoprocentně ocení známou řadu hodinek Sport, jenž je určena všem lidem s aktivním přístupem k životu. Edice Sport bude vaším parťákem na tréninku, stane se vaším partnerem cestou do cíle. V posledních letech je taktéž velice oblíbená edice náramkových hodinek Casio Collection, která nabízí mnoho různých variant a druhů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Firma Casio přišla na trh s další dost zajímavou edicí náramkových hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech těch, kterým šlo o to, aby měli neustále co přesný přehled o aktuálním čase. Kolekce má název Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě nebo že by vám ujel třeba vlak. Ať už hledáte moderní pánské hodinky nebo elegantní náramkové hodinky, firma Casio vám má co nabídnout. Tak jako na všechny Casio hodinky, tak i hodinky Casio SHE-3044D-7A vynikají skvělou přesností a vysokou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio SHE-3044D-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty