/ Hodinky / Dámské hodinky / Casio Vintage

Casio Vintage LTP-V001GL-9B

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Vintage
Kód: 82392

Klasické hodinky Casio z kolekce Vintage. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 25 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník zlatá a řemínek hnědá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí kůže. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Vintage
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Kůže
Průměr/Šířka pouzdra 25 mm
Výška pouzdra 8 mm
Šířka řemínku 13 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Zlatá
Barva řemínku Hnědá

Popis Casio Vintage

Casio hodinky zná určitě téměř každý. Je to název, jež se stal neodmyslitelným symbolem vysoké kvality. Jaká je ale historie firmy Casio a jak byly vyrobeny první Casio hodinky? Společnost Casio je zejména známá pro své neuvěřitelně odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. Hodinky G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ale také normální vyznavači sportovních aktivit. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak už jsme napsali, G-Shock jsou velice odolné. Souběžně s tím jsou však elegantní a působí luxusně. Tyto hodinky působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto řadu hodinek oblíbili vojáci a záchranáři nejen v Česku ale i v cizině. Další oblíbenou edicí Casio hodinek je řada Casio Edifice, která cílí na motorsport a vnáří do designu těchto hodinek dnes tolik žádaný sportovní element. Kolekce hodinek Casio Edifice působí díky leštěné oceli neskutečně luxusně. Pro mladší milovníky náramkových hodinek je potom určena řada Casio Baby-G. Řada Baby-G je zosobněním zábavy a mladistvosti. Z téhle kolekce přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Baví vás výlety a toulání po lesích? Vyhledáváte outdoorové aktivity? Pak je právě vám určena kolekce hodinek Protrek. Tahle řada je určena všem obdivovatelům přírody a náročných outdoorových aktivit. Možná to teď vypadá tak, že společnost Casio myslí jen na sportovce a na pány. Ovšem firma Casio má co předvést i dívkám a ženám. Kupříkladu taková edice Sheen zvýrazňuje ženskou něžnost a ženskou eleganci. Dívky a dámy si tak přijdou také na své a objeví nádherné Casio hodinky. Edice Sheen jim dává něžné, dokonalé ale zároveň moderní dámské náramkové hodinky. I hodinky z téhé kolekce se vyznačují maximální přesností a neuvěřitelnou kvalitou. Teď ovšem zpět ke sportu. Všicni milovníci sportovních aktivit bezesporu ocení také řadu Casio hodinek Sport, která je určená lidem s aktivním stylem života. Řada Casio Sport se stane kámošem na tréninku, bude vaším partnerem cestou k cíli. V posledních letech je taky velice oblíbená řada stylových hodinek Collection, jnež skýtá mnoho nejrůznějších variet a typů náramkových hodinek pro ůrzné chvíle. Společnost Casio přišla na trh s další hodně zajímavou řadou hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, majitelů firem a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli neustále co maximálně přesný přehled o čase. Ona kolekce nese jméno Wave Ceptor. Nestane se, že byste přišli na domluvenou schůzku pozdě a nebo že by vám ujela třeba tramvaj. Ať už hledáte módní hodinky nebo elegantní náramkové hodinky, společnost Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Tak jako na Casio hodinky, tak i náramkové hodinky Casio LTP-V001GL-9B vynikají skvělou přesností a překvapivou kvalitou použitého materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-V001GL-9B


0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Podobné produkty